Jesienne nowości w IPLA – obniżki cen i nowe pakiety

Wraz z nastaniem, w większości telewizji, jesiennej ramówki, IPLA wdrożyła szereg zmian do swojej oferty. Pojawił się nowy pakiet, oferty dedykowane dla fanów wybranych seriali, a do tego niektóre pakiety są teraz tańsze.

IPLA Premium

Pierwszą nowością w ofercie IPLA jest pakiet IPLA PREMIUM. Osoby, które zdecydują się na jego włączenie otrzymają, w cenie 15 złotych, nielimitowany i pozbawiony reklam dostęp do sporego katalogu filmów i seriali, przede wszystkim z oferty Telewizji Polsat. Pakiet obejmuje również przedpremierowy dostęp do nowych odcinków wybranych seriali obecnych na antenie Polsatu. Szeroka kolekcja filmów pełnometrażowych dostępna jest dzięki współpracy IPLA ze studiami Paramount Play oraz Sony.

Reklama

Seriale, których premierowe odcinki będzie można zobaczyć wcześniej niż w telewizji, to m.in. „Przyjaciółki”, „Świat według Kiepskich”, „Pierwsza miłość” czy tegoroczny hit ramówki Polsatu „Zawsze warto”. Wśród filmów pełnometrażowych dostępne są produkcje zagraniczne, np. „Pasażer” z Jennifer Lawrence w roli głównej. Nie zabrakło również polskich produkcji, w tym „Powidoków” Andrzeja Wajdy czy „Wołynia” Wojciecha Smarzowskiego.

„Przyjaciółki” i „Zawsze warto” z dostępem do całego sezonu

Dla wielbicielek serialu „Przyjaciółki” i tych, którzy wciągną się w fabułę „Zawsze warto”, IPLA przygotowała ofertę, w ramach której, w cenie 20 złotych za każdy tytuł, można uzyskać przedpremierowy dostęp do całego sezonu serialu. To z pewnością atrakcyjna oferta dla największych fanek seriali, gotowych pochłonąć całą treść nowych sezonów za jednym razem.

Rynek VoD w Polsce. Netflix ma w nim największy udział

Niższe ceny dotychczasowych pakietów

Chcąc uprzyjemnić nadchodzące długie, jesienne wieczory pakiety IPLA HBO oraz IPLA TV otrzymały nowe, niższe ceny. Pakiet IPLA HBO, uprawniający do dostępu do bogatej kolekcji filmów i seriali produkcji HBO, a także umożliwiający oglądanie w jakości HD kanałów HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN Black, AXN Spin i AXN White kosztuje od teraz 20 złotych miesięcznie.

Pakiet IPLA TV dostępny jest teraz w cenie 50 złotych. Uprawnia do uzyskania dostępu do 101 kanałów, w tym Polsat Sport HD, Eurosport 1 HD, AXN HD, FilmBOX Premium HD, MTV Polska, Polsat Music HD, Polsat News HD i Superstacja.

Co istotne, w ofercie pozostaje pakiet IPLA BEZ REKLAM, wyłączający reklamy w treściach dostępnych bezpłatnie za 10 złotych miesięcznie.

Nowa oferta spodoba się, jak sądzę, przede wszystkim miłośnikom, a w szczególności miłośniczkom seriali Polsatu. IPLA z pewnością może liczyć na wzrost liczby abonentów.

Źródło: informacja prasowa, IPLA