iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max - kolory

Apple iPhone 11 już dostępny w oficjalnej sprzedaży w Polsce

Od prezentacji nowych smartfonów Apple minęło zaledwie kilka dni. Z pewnością znajdzie się spora grupa sympatyków marki, którym ten okres wystarczył do podjęcia decyzji o zakupie i wybraniu idealnego dla siebie modelu. Właśnie dla nich mamy dobrą wiadomość – tegoroczne iPhone’y są już dostępne w polskich sklepach.

W dniu 20 września rozpoczęła się oficjalna sprzedaż Apple iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max w Polsce. Pojawiły się również w ofercie sklepu Media Expert, oczywiście w sugerowanych cenach detalicznych.

Reklama
iPhone 11
iPhone 11

Tytułem przypomnienia, podstawowy model nowej serii – iPhone 11 – dostępny jest już od kwoty 3599 złotych za wariant z 64 GB pamięci. Wersja wyposażona w 128 GB przestrzeni na dane kosztuje 3849 zł, a 256 GB to koszt 4349 zł. Dostępne warianty kolorystyczne to biały, zielony, fioletowy, żółty, czarny i czerwony. Pełna oferta dostępna jest pod tym adresem.

W przypadku iPhone 11 Pro ceny zaczynają się od 5199 zł za podstawowy model wyposażony w 64 GB pamięci na dane. Wersja z 256 GB to koszt 5949 zł a 512 GB – 6949 zł. Dostępne kolory to gwiezdna szarość, srebrny, złoty oraz tegoroczna nowość – nocna zieleń.

iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max – aparat

iPhone 11 Pro Max startuje od kwoty 5699 zł. Za opcję 256 GB ujrzymy rachunek na kwotę 6449 zł, a 512 GB to koszt 7449 złotych. Kolorystyka identyczna jak w przypadku mniejszego modelu. Wszystkie modele można zamawiać w tym miejscu.

Czy warto?

Z jednej strony ciężko rekomendować, który w redakcji pojawił się stosunkowo niedawno. Z drugiej zaś, renoma modelu iPhone pozwala polecić go w ciemno wszystkim zainteresowanym. Jeśli tylko budżet pozwala na zakup jednego z modeli a obecnie posiadany smartfon wymaga odświeżenia – iPhone 11 i 11 Pro z pewnością spełnią stawiane im wymagania.

Osobiście sugerowałbym jednak omijać wersję z 64 GB pamięci na dane. Pomimo, że synchronizacja z iCloud funkcjonuje wyjątkowo dobrze, należy wziąć poprawkę na rosnącą wielkość aplikacji, gier czy plików multimedialnych. iPhone’y mają to do siebie, że zmienia się je zdecydowanie rzadziej niż produkty innych marek, dlatego warto już teraz pomyśleć przyszłościowo, by za kilka, kilkanaście miesięcy nie musieć przepłacać.

smartfon iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro (fot. Apple)

Dla przypomnienia, sklep Media Expert jest autoryzowanym sprzedawcą produktów Apple, co wiąże się z zapewnieniem wszystkich praw przysługujących konsumentowi, które firma z Cupertino gwarantuje każdemu nowemu nabywcy. Chodzi na przykład o prawo do bezpłatnej pomocy technicznej oraz pełnej gwarancji producenta w okresie 12 miesięcy od daty aktywacji urządzenia.

PS. Miło mi poinformować, że w redakcji już od jakiegoś czasu trwają intensywne testy wszystkich nowych smartfonów od Apple. Ich pierwsze wyniki zaprezentujemy niebawem :)

Nowe iPhone’y z dłuższym czasem pracy. Poznaliśmy pojemność akumulatorów

Źródło: Media Expert [1, 2]