iPad Air 2 na zdjęciach, wygląda na cienkiego, ale wszystkiego dowiemy się już 16 października! | Tabletowo.pl

iPad Air 2 na zdjęciach, wygląda na cienkiego, ale wszystkiego dowiemy się już 16 października!

Dołącz do dyskusji 0

Apple szykuje się do zaprezentowania nowych tabletów, więc teraz coraz więcej informacji i zdjęć trafia do sieci. Teraz pojawiła się obszerna galeria iPada Air 2 i, trzeba przyznać, wygląda na bardzo cienkiego, ale na potwierdzenie musimy poczekać do 16 października, poniewaz to wtedy odbędzie się konferencja Apple. 

Prezentacja nowych urządzeń odbędzie się 16 października w Cupertino i zobaczymy tam prawdopodobnie iPada Air 2 oraz nowego iPada Mini. Na zdjęciach widać, że będzie on bardzo cienki i ma mieć 7 mm grubości. Poza tym widzimy, że będzie mieć czytnik linii papilarnych. Jeśli chodzi o podzespoły to znajdziemy w nim procesor A8 od Apple, 2 GB pamięci RAM oraz 8-megapikselowy aparat główny. Wersje pojemności jakie znajdziemy to: 32, 64 oraz 128 GB.

Oczywiście na potwierdzenie wszystkich informacji musimy jeszcze trochę zaczekać. Samo urządzenie wygląda jednak bardzo ciekawie i zapewne odniesie spory sukces, jednak czy Waszym zdaniem poradzi sobie z coraz większą konkurencje ze strony Androida? I co równie ważne, czy Waszym zdaniem na konferencji 16 października zobaczymy coś jeszcze?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona