Ważne

Apple ma zorganizować 16 października konferencję? Zobaczymy nowego iPada?

Najnowsze przecieki traktują o kolejnej konferencji Apple, która miałaby odbyć się już 16 października. Re/code twierdzi, że Cupertino jest w trakcie przygotowań do zaprezentowania nowych produktów. Mówi się o kilku urządzeniach, ale jakie dokładnie będą to urządzenia i czy w ogóle zostaną zaprezentowane, okaże się za niecałe dwa tygodnie.

Spekuluje się, że na imprezie może zostać pokazany – między innymi – nowy iPad, na którego pokładzie ma się znaleźć rozwiązanie Touch ID znane z nowych iPhone’ów oraz Apple Pay. Oprócz iPada na konferencji prawdopodobnie zobaczymy również OS X Yosemite, nowego iMaca z Retiną (jego wyróżnikiem powinien być ekran z przekątną 27 cali i rozdzielczością aż 5K) oraz Maca Mini.

Apple ipad imac

Re/code nie pomyliło się przy okazji daty premiery iPhone 6 i 6 Plus, więc miejmy nadzieję, że i te informacje okażą się prawdziwe.

Komentarze

 • Jan

  Mogliby w końcu skopiować od Samsunga obsługę rysikiem.

  • steveminion

   Od Samsunga? Rysiki były popularne jeszcze na długo przed tym jak Samsung skopiował iPhone’a :)

   • MixhaL

    Nie rysyiki tylko stylusy…

   • Jan

    A ajphon to niby z powietrza się wziął, zajrzyj do historii i zobacz kto i kiedy zaczął produkować smartphony, jeszcze na win 6.5, i ten twój ajphon jest z nich zerżnięty, prostokąt z zaokrąglonymi rogami!

 • Wredny Cenzor

  Te ich konferencje stają się powoli nudne. Kiedy Apple pokaże coś naprawdę nowego zamiast odgrzewanych kotletów? Brak Jobsa bardzo im doskwiera.

 • trututu

  Teraz używam nota 12.2 pro jak zrobią ipada o podobnych funkcjach i rozmiarze to bardzo miło i kupię
  jak nie to nie kupię bo za mały ekran i brak możliwości otwarcia książki i notatnika oraz cena tylko ocharać i oszczać taki sprzęt

 • kalafior

  ekrany Retina są od Samsunga więc jest to Applung, a nie Apple.
  “Aj-Jak-Pady” nie mają SAMOLED-ów , więc są rzęchobletami.
  ..i święto !

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona