iPad Air 2 będzie mieć procesor Apple A8X, 2 GB RAM i świetny wygląd? 17

iPad Air 2 będzie mieć procesor Apple A8X, 2 GB RAM i świetny wygląd?

Już 16 października odbędzie się konferencja Apple, na której prawdopodobnie poznamy nowe tablety oraz notebooki od firmy z Cupertino. Jednym z najbardziej wyczekiwanych produktów jest iPad Air 2, który będzie obsługiwać TouchID. Pojawił się on również ostatnio na zdjęciach i prezentował się bardzo ciekawie, ale Waszą uwagę zaprzątało najbardziej to, czy będzie się wyginać. Tego nie jesteśmy w stanie na razie powiedzieć, ale jednak wiemy o nim nieco więcej i możemy zobaczyć świetne projekty tego urządzenia.

Zacznijmy od specyfikacji nadchodzącego iPada Air 2. Zdjęcie, które trafiło do sieci potwierdza, że nowy tablet firmy z Cupertino będzie wyposażony w procesor Apple A8X, czyli ulepszoną wersją układu znanego z iPhone 6. Poza tym ma on mieć także 2 GB pamięci operacyjnej RAM firmy ELPIDA.

iPad Air 2 AX8

Jednak oprócz informacji o specyfikacji tego tabletu trafiły również do sieci projekty wzorowane na iPhone 6. Tak może wyglądać iPad Air 2 jeśli będzie kontynuowany wygląd zaprezentowany w nowych smartfonach Apple. Zostały nawet uwzględnione plastikowe dodatki na tylnym panelu. Wygląda to interesująco, ale na oficjalny wygląd musimy poczekać do 16 października.