Ważne

iPad Air 2 na zdjęciach, wygląda na cienkiego, ale wszystkiego dowiemy się już 16 października!

Apple szykuje się do zaprezentowania nowych tabletów, więc teraz coraz więcej informacji i zdjęć trafia do sieci. Teraz pojawiła się obszerna galeria iPada Air 2 i, trzeba przyznać, wygląda na bardzo cienkiego, ale na potwierdzenie musimy poczekać do 16 października, poniewaz to wtedy odbędzie się konferencja Apple. 

Prezentacja nowych urządzeń odbędzie się 16 października w Cupertino i zobaczymy tam prawdopodobnie iPada Air 2 oraz nowego iPada Mini. Na zdjęciach widać, że będzie on bardzo cienki i ma mieć 7 mm grubości. Poza tym widzimy, że będzie mieć czytnik linii papilarnych. Jeśli chodzi o podzespoły to znajdziemy w nim procesor A8 od Apple, 2 GB pamięci RAM oraz 8-megapikselowy aparat główny. Wersje pojemności jakie znajdziemy to: 32, 64 oraz 128 GB.

Oczywiście na potwierdzenie wszystkich informacji musimy jeszcze trochę zaczekać. Samo urządzenie wygląda jednak bardzo ciekawie i zapewne odniesie spory sukces, jednak czy Waszym zdaniem poradzi sobie z coraz większą konkurencje ze strony Androida? I co równie ważne, czy Waszym zdaniem na konferencji 16 października zobaczymy coś jeszcze?

Komentarze

 • Wygląda na wygiętego. :D

 • Kajtek

  Chyba ich pogięło…

 • misiek

  Przegięcie taaaki wyciek ;)

 • Ciekawe czy się będzie wyginał :D

 • Kozubi Kozubix

  ja cię gnę! już nie mogę się doczekać. Aż mnie wygięło jak to zobaczyłem.
  Jednak myślę że porównanie tego z Androidem to przegięcie. Robot jest na tylu urządzeniach i dzięki temu system możemy rozpatrywać jako elastyczny a jak widzimy Apple wygina się jak może by spowolnić prostą ekspansje Androida.
  Myślę że nie tędy droga i Apple powinno wybrać prostą sciężke

 • LCD

  Ciekawe ile osób po wzięciu go do ręki sprawdzi czy się wygnie. Pewnie tylko 9 (te same co rozwaliły w ten sposób swojego iPhone).

 • mario108

  Ale czy p tp chodzi żeby tablet był tak chudy jak kartka papieru? Chyba granica leży dużo wcześniej.

 • Kalafior

  O, tu sie zgina bok Ajpina
  Tam sie składa dziób Ajpada
  W końcu pęka grzbiet Ajfonka
  Droga z jabłkiem ta udręka

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona