iPad 2 w Play Online Box. Drogo! | Tabletowo.pl

iPad 2 w Play Online Box. Drogo!

Dołącz do dyskusji 0

Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play, jakiś czas po konferencji Apple, na której został zaprezentowany iPad 2 (recenzja iPada 2) stwierdził, że urządzenie to na pewno pojawi się w ofercie Play – prędzej czy później, ale na pewno. I tak też właśnie się dzieje. Play, jako pierwsza sieć komórkowa w Polsce, wprowadza do sprzedaży drugą generację tabletu Apple. Sprzęt będzie można nabyć od 10 maja w ofercie Online Box – więcej na jej temat dowiesz się stąd.

Osobiście nie uznaję czegoś takiego, jak kupowanie drogiego sprzętu – nieistotne czy jest to smartfon czy tablet – z umową u operatora. Najzwyczajniej w świecie się to nie opłaca i każdy doskonale o tym wie. Nie inaczej jest i w tym przypadku. Jak zobaczycie poniżej, ceny są bardzo wysokie. Doliczyć do tego należy jeszcze miesięczny abonament na dwa lub trzy lata i… wniosek wyciągnijcie sami.

Cena iPada 2 w Polsce (16GB, 3G – w takiej wersji jest dostępny w Play) w wolnej sprzedaży to 2549 złotych. Patrzymy poniżej i co się okazuje? Że w najtańszym abonamencie na 2 lata z transferem 5GB miesięcznie iPad 2 kosztuje… 2799 złotych. To jakieś nieporozumienie? Nieco taniej oczywiście jest w pozostałych taryfach, ale tam dochodzi dodatkowo wyższa opłata miesięczna.

Dotychczasowi abonenci sieci Play, chcący kupić iPada 2, mogą liczyć na zniżkę. W tym przypadku jest to „aż” 100 złotych.

źródło

dzięki Antek za podesłany link! :)

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona