iPad 1 64GB Wi-Fi za 1499 złotych w Media Markt - Tabletowo.pl

iPad 1 64GB Wi-Fi za 1499 złotych w Media Markt

Tabletowo.pl iPad 1 64GB Wi-Fi za 1499 złotych w Media Markt Apple Ciekawostki Nowości

Jeżeli do tej pory wstrzymywaliście się z zakupem pierwszej generacji tabletu Apple z pamięcią 64GB i bez modemu 3G, oferta specjalna sieci sklepów z elektroniką Media Markt na pewno Was zainteresuje.

Trwająca od 8 do 17 lipca promocja umożliwia zakup iPada 1 w wersji 64GB Wi-Fi za 1499 złotych, czyli o około 700 złotych mniej niż u konkurencji.

Tablet dostępny jest w sklepach Media Markt w największych miastach Polski (niestety, nie w najbliższych mi Kielcach i Łodzi), czyli między innymi w Warszawie, Katowicach oraz Krakowie.

Myślę, że przy okazji tej wyjątkowej promocji warto przypomnieć specyfikację kultowego już Apple iPada 1. Jest to tablet wyposażony w 9.7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy IPS o rodzielczości 1024 x 768 pikseli, procesor A4 1GHz, 256MB RAM, system operacyjny iOS z dostępem do ponad 100 tysięcy aplikacji, pamięcią wewnętrzną 16GB, 32GB lub 64GB oraz opcjonalnym modemem 3G pozwalającym na dostęp do Internetu za pośrednictwem sieci komórkowych.

Czy pomimo dostępności iPada 2, ktoś z Was skusi się na zakup pierwszej generacji tego tabletu? Jeżeli zastanawiacie się nad różnicami pomiędzy tymi dwoma urządzeniami, nasze porównanie może okazać się niezwykle pomocne.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona