UPC
UPC - awaria

Awaria UPC w Polsce! Przygotuj się na całe godziny bez internetu

Jeśli macie problemy z połączeniem internetowym, korzystając z usług UPC, to musicie uzbroić się w cierpliwość. Awaria może potrwać kilka godzin.

Awaria UPC w Polsce

Prędkość Waszego internetu drastycznie spadła? Nie da się prowadzić ani uczestniczyć w zajęciach zdalnych? Jeśli korzystacie z usług UPC, to przyczyna leży po stronie operatora. Najwyraźniej mierzy się on z jakąś awarią.

Mapa zgłoszeń utrudnień z serwisu downdetector zdradza, że najwięcej raportów o problemach w dostępie do usługi UPC mają mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia i kilku innych miast.

Na profilach social media UPC nie ma wyróżnionego żadnego komunikatu operatora, natomiast na stronie monitorującej awarie, można zauważyć już setki zgłoszeń. Jeden z użytkowników otrzymał informację, że szacowany termin przywrócenia usługi to godzina 14. Z pewnością tak długie oczekiwanie na prawidłowe działanie internetu może być ogromną niedogodnością – zwłaszcza dla osób pracujących zdalnie.

Oczywiście nie we wszystkich miejscach w Polsce sytuacja jest tak podbramkowa. W większości lokalizacji nie ma większych problemów z internetem UPC. Największego pecha mają najwyraźniej Wrocławianie – to z tego miasta napływa najwięcej skarg.

[Aktualizacja]

Utrudnienia w korzystaniu z usług najwyraźniej zostały już usunięte.