Netia za wzmacniaczem WiFi

Do umowy na internet 1 Gb/s, Netia dorzuca gratis przydatny wzmacniacz WiFi

Netia przygotowała dla specjalną ofertę dla osób poszukujących gigabitowego dostępu do internetu. Przy podpisywaniu umowy, dostaniemy bezpłatnie wzmacniacz WiFi.

Promocja Netii na Cyber Monday

Netia przygotowała promocję o nazwie „Szybszy internet w niższej cenie 3 www”. Jej najważniejszą cechą jest darmowy extender D-Link lub mesh Huawei. W standardowej ofercie operatora zestawy z tymi urządzeniami kosztują od 10 złotych miesięcznie. Mamy więc szansę zaoszczędzić kilka złotych, zwłaszcza, jeśli i tak planowaliśmy zakup sprzętu do wzmacniania sygnału sieci WiFi w domu.

Urządzenia, w zależności od technologii dostępowej, będą przyznawane klientom oferty internetu w technologiach światłowodowych w wariancie do 1 Gb/s w cenie 60 zł miesięcznie. Jest to cena z uwzględnieniem rabatu za e-fakturę i zgody marketingowe. Dodatkowym bonusem jest 3 miesiące abonamentu gratis na start.

Co oprócz tego?

Usługę dostępu do internetu można rozszerzyć o pakiety telewizji. W cenie 60 złotych miesięcznie można mieć internet do 1 Gb/s z podstawową usługą telewizyjną z 77 kanałami (pakiet S).

Zestawy z bogatszymi wariantami usług TV (99 kanałów – M, 187 kanałów w L) kosztują odpowiednio 70 złotych i 100 złotych miesięcznie. Każdy pakiet z TV, analogicznie jak usługa dostępu do internetu solo, jest dostępny na start przez 3 miesiące gratis.

Oferta dostępna jest od 29 listopada do 13 grudnia br. wyłączenie poprzez stronę netia.pl.