fot. Pexels

Nowość w internecie domowym od T-Mobile: przy okazji można dokupić tablet lub laptopa

T-Mobile namieszał na rynku, kiedy we wrześniu 2017 roku dołączył do swojej oferty internet domowy. I chociaż od tamtego momentu trochę on zdrożał, to wciąż może być najkorzystniejszą propozycją dla wielu osób, ponieważ w jego przypadku nie ma limitu danych (podczas gdy w podobnym produkcie Play po wykorzystaniu 100 GB włącza się lejek i prędkość spada do 1 Mbit/s). Od teraz klienci przy okazji mogą dokupić także tablet lub laptop.

Internet domowy w T-Mobile dostępny jest w dwóch wersjach: do 20 Mbit/s i do 60 Mbit/s. Pierwsza początkowo kosztowała 45 złotych miesięcznie, zaś druga 55 złotych miesięcznie. Obecnie ich ceny wynoszą natomiast – odpowiednio – 49 złotych i 65 złotych miesięcznie. W każdym przypadku podana kwota uwzględnia rabat w wysokości 5 złotych za wyrażenie zgód marketingowych. Klient nie ponosi żadnych opłat za aktywację usługi.

Reklama

Do tej pory do internetu domowego użytkownik mógł dobrać router Huawei B529 (to ten z reklam) lub Huawei B525s. Aktualnie za pierwszy z ww. trzeba zapłacić 199 złotych, natomiast za drugi 49 złotych. Ceny są takie same przy obu prędkościach. Od teraz klienci mogą jednak przy okazji dokupić też tablet lub laptop.

Naturalnie wiąże się to ze zwiększeniem miesięcznego abonamentu. W opcji do 20 Mbit/s może on wynosić od 79 do 199 złotych, zaś w wariancie do 60 Mbit/s od 95 do 215 złotych. Im wyższe zobowiązanie, tym niższa opłata na start za urządzenie. A do wyboru są tablety Lenovo Tab 4 10 i Huawei MediaPad T3 10 oraz laptopy: Acer Aspire 1 A114-32, Lenovo Ideapad 120s, Lenovo Ideapad 330, Acer Aspire 5 A515-53, Lenovo Ideapad 320, Lenovo Yoga 520-14 i MSI GV62.

Poniżej możecie zobaczyć pełny cennik urządzeń w poszczególnych wersjach abonamentów. Na górnej belce podana jest kwota miesięcznego zobowiązania w wersji do 20 Mbit/s i do 60 Mbit/s, natomiast niżej opłata na start za konkretny sprzęt w danej ofercie. Oczywiście im wyższy abonament, tym mniej trzeba zapłacić operatorowi przy zakupie tabletu/laptopa.

 

Źródło: T-Mobile