Intel zaprasza na konferencję, która „wprowadzi nas w nową erę tabletów” | Tabletowo.pl

Intel zaprasza na konferencję, która „wprowadzi nas w nową erę tabletów”

Dołącz do dyskusji 0
tablety windows 8 intel

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że obecnie najpopularniejszym dostawcą jednostek centralnych do tabletów jest NVIDIA. To właśnie chipy tej firmy, Tegra 2 i Tegra 3, zasilają lwią część urządzeń pracujących pod kontrolą Androida. Intel, trzymający się zawsze blisko Microsoftu, dopiero w momencie premiery Windows 8 będzie miał poważną szansę zaistnienia na rynku (przyznajcie sami, że w przypadku tabletów z Windows 7 nie było to możliwe). W związku ze zbliżającym się debiutem najnowszej wersji systemu operacyjnego Microsoftu, a co za tym idzie – tabletów z Windows 8Intel szykuje konferencję prasową.

Specjalny event poświęcony wprowadzeniu najnowszych urządzeń z Windows 8 na pokładzie, odbędzie się 27 października. Jak informuje Engadget, wtedy to poznamy tablety takich firm, jak: Asus, Acer, Dell, HP, Lenovo, Samsung, a nawet ZTE (choć to może nieco dziwić…). Warto dodać, co już wiemy od dłuższego czasu, że Asus, Dell, Lenovo i Samsung, będą mieli w ofercie również tablety z Windows RT.

Chyba się ze mną zgodzicie, że końcówka października 2012 roku zapowiada się nad wyraz interesująco. Szkoda tylko, że tego samego nie będzie można powiedzieć o cenach nadchodzących urządzeń

źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona