Ice Cream Sandwich wkrótce na Motoroli Xoom | Tabletowo.pl

Ice Cream Sandwich wkrótce na Motoroli Xoom

Dołącz do dyskusji 0
tablet motorola xoom ice cream sandwich

Odkąd Google zaprezentowało światu najnowszą wersję systemu operacyjnego Android – Ice Cream Sandwich – czekamy na oświadczenia ze strony producentów tabletów czy ich urządzenia doczekają się aktualizacji, czy też nie. Pierwszą firmą, która zapowiedziała, że jej model dostanie „lodową kanapkę” był Asus – posiadacze Eee Pad Transformer mogą więc spać spokojnie. Dziś kolejny producent zapowiedział, że Ice Cream Sandwich zawita na jego sprzęcie.

Jest nim Motorola. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Motorola Xoom może być pierwszym tabletem, który będzie się mógł cieszyć z najnowszej wersji Androida (wiadomo z jakiego względu -> patrz przejęcie Motoroli przez Google). Jakkolwiek by nie było – kolejność otrzymywania aktualizacji nie jest aż taka istotna, najważniejszy jest sam fakt, że Ice Cream Sandwich pojawi się na Motoroli Xoom. Fakt ten został potwierdzony przez jednego z pracowników amerykańskiego producenta na forum Motoroli (supportforums.motorola.com).

Kiedy rozpocznie się proces aktualizacji? Na to pytanie nikt nie jest w stanie na chwilę obecną jednoznacznie odpowiedzieć. Wiadomo jedynie, że w najbliższej przyszłości.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona