Motorola Xoom będzie pierwszym tabletem, który otrzyma Ice Cream Sandwich?

Motorola Xoom będzie pierwszym tabletem, który otrzyma Ice Cream Sandwich?

tablet motorola xoom ice cream sandwich

Odkąd internetowy gigant Google poinformował o przejęciu Motoroli wszyscy byli przekonani, że urządzenia tej firmy będą faworyzowane. I choć Google temu ciągle zaprzecza, ciężko w to uwierzyć. Tym bardziej, że wszystko wskazuje na to, że to właśnie tablet Motoroli Motorola Xoom – otrzyma aktualizację Androida do najnowszej wersji systemu – Ice Cream Sandwich – jako pierwszy.

Z informacji, do których dotarli redaktorzy portalu Fudzilla, wynika, że to właśnie Motorola Xoom będzie pierwszym obecnym już na rynku urządzeniem, które będzie się mogło cieszyć systemem stworzonym z myślą zarówno o tabletach z dużymi ekranami, jak i smartfonach z mniejszymi.

Android Ice Cream Sandwich zadebiutuje już 19 października (tj. jutro) w Hong Kongu. Wiele wskazuje na to, że podczas konferencji prasowej Google i Samsunga nie tylko poznamy sam system, jak i pierwszego smartfona pracującego pod jego kontrolą (Galaxy Nexus lub Nexus Prime), ale także Google ujawni informacje na temat tabletów, które otrzymają możliwość aktualizacji do najnowszej wersji platformy.

Z niecierpliwością czekamy na oficjalne informacje dotyczące tego, jakie wymagania będą musiały spełnić urządzenia, by mogły pracować w oparciu o ICS. System Android Ice Cream Sandwich powinien być dostępny dla wszystkich tabletów, które obecnie działają pod kontrolą Androida Honeycomb z Tegrą 2 na pokładzie. Ale co z modelami, które oferują wersję starszą, jak choćby 2.3
Gingerbread? Mam nadzieję, że wszelkie wątpliwości w tej sprawie zostaną rozwiane już jutro.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona