Ice Cream Sandwich ostatecznie 19 października? - Tabletowo.pl

Ice Cream Sandwich ostatecznie 19 października?

Tabletowo.pl Ice Cream Sandwich ostatecznie 19 października? Nowości Plotki / Przecieki

Ten wpis zacznę dość nietypowo, bo po prostu muszę się z Wami podzielić tą informacją… jestem głodna ;). Z niecierpliwością czekam na to, co już niebawem ma zaprezentować Google i, co więcej, może ten głód zaspokoić. Jest to bowiem „lodowa kanapka”, czyli najnowsza wersja systemu operacyjnego Android – Ice Cream Sandwich.

Pierwsze screeny nieoficjalnie pojawiające się w sieci, przedstawiające wygląd interfejsu aplikacji, jednym się podobają – innym wręcz przeciwnie. I właśnie dlatego jestem bardzo ciekawa co tym razem pokaże internetowy gigant z Mountain View, który postawił sobie za zadanie stworzenie systemu świetnie działającego zarówno na tabletach z dużymi ekranami, jak i smartfonach o dużo mniejszych wyświetlaczach. Czy mu się to uda?

O tym przekonamy się być może już 19 października, kiedy to ma się rzekomo odbyć wspólna konferencja Google i Samsunga, na której może zostać zaprezentowany Android Ice Cream Sandwich i smartfon Galaxy Nexus.

Trzeba jednak pamiętać, że informacja ta na razie nie została potwierdzona, więc należy ją traktować z przymrużeniem oka. Warto przypomnieć, że data konferencji została przesunięta z 11 października ze względu na śmierć Jobsa, choć pojawiły się i takie głosy, według których było to spowodowane innymi pobudkami.

Według najnowszych informacji (via) na przesunięcie konferencji miało mieć wpływ chociażby naruszanie patentów przez nowości, które mają być zaprezentowane na konferencji. Jak jest naprawdę – tego nie wiadomo.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona