Bolt wprowadza płatności tatuażem. To tylko akcja promocyjna, ale całkiem pomysłowa!

Jeśli chcecie dostać bezpłatny kod na przejazdy elektryczną hulajnogą Bolt, to jest okazja. Wystarczy, że na Instagram Stories wrzucicie zdjęcie z tatuażem Bolta i poprawnie oznaczycie konto firmowe. Jeśli się Wam poszczęści, zostaniecie wybrani.

Zrób „tatuaż”, wygraj kody na przejazdy Bolt

Pomysł na akcję promocyjną Bolta wziął się stąd, że jeden z użytkowników elektrycznych hulajnóg postanowił wytatuować sobie na łydce logotyp firmy i zgłosił się do niej, licząc na bezpłatne przejazdy. Plan się powiódł, co zainspirowało ekipę Bolta do przeprowadzenia promocji, w której każdy może zrobić sobie wirtualny tatuaż i zyskać szansę na tańsze przejazdy.

O tym, jak działa akcja, informuje nas oficjalne konto Bolt Polska na Instagramie:

https://www.instagram.com/p/CDyIVOvnwgl/

Wśród dostępnych naklejek-tatuaży znajdują się najbardziej popularne wzory – od nieśmiertelnego tribala, który był modny 15 lat temu, przez chińskie znaki, aż po celtyckie runy. Wydaje się więc, że dla każdego znajdzie się coś dobrego.

Akcja potrwa aż do wyczerpania się puli kodów promocyjnych. Pamiętajcie więc o kreatywności i cóż – życzę powodzenia mieszkańcom Gdańska, Gdyni, Katowic, Krakowa, Lublina, Poznania, Sopotu, Warszawy, Wrocławia i Białegostoku!