Huawei P9 zadebiutuje 6 kwietnia!

9 marca w Berlinie będzie miała miejsce konferencja Huawei, jednak to nie wtedy producent zaprezentuje swojego flagowca. Zrobi to niecały miesiąc później, 6 kwietnia.

Choć informacja ta nie pochodzi bezpośrednio od Huawei, to przekazał ją znany i poważany leakster, Evan Blass. Na swoim profilu na Twitterze opublikował wpis o następującej treści:

Oznacza to, że już za niecały miesiąc zobaczymy Huawei P9. Na jego temat w ostatnim czasie spłynęło do nas bardzo dużo różnych doniesień, dzięki czemu (albo przez co) smartfon nie kryje przed nami już żadnych tajemnic, zarówno pod względem specyfikacji technicznej, jak i wyglądu. Obszerny wpis na ten temat możecie przeczytać m.in. tutaj.

Sądząc po dotychczasowych przeciekach, szykuje się (po raz kolejny) naprawdę świetnej jakości sprzęt. Wielu jednak zastanawia się, co zaoferują pozostałe warianty, bowiem spodziewamy się również wersji Lite oraz Max. Ciekawe czy również tym razem Chińczycy postarają się, aby pierwszy z nich powtórzył sukces poprzednika.

Źródło: @evleaks