Ważne

Huawei P9 zadebiutuje już za tydzień?

Ani się obejrzeliśmy, a już rozpoczął się marzec. Wielokrotnie powtarzaliśmy, że to w tym miesiącu może zadebiutować Huawei P9 i własnie pojawiła się ku temu okazja. Producent bowiem rozpoczął wysyłkę zaproszeń na konferencję, która odbędzie się za tydzień, 9 marca, w Berlinie.

Teaser ją zapowiadający widzicie powyżej. Jak to bywa w takich przypadkach, nie mówi on niczego wprost. Na czarnym tle widnieje nim butelka, z której do szklanki przelewa się złoty płyn. Napis poniżej wskazuje, że jest to piwo. Oprócz tego umieszczono logo producenta oraz datę i miejsce wydarzenia.

Z drugiej strony, przy okazji ostatniego przecieku na temat Huawei P9 wspomniane zostało, że jego premiery powinniśmy się spodziewać w drugim kwartale 2016 roku. Przypomnę, że Huawei P8 zadebiutował 15 kwietnia. Patrząc na poczynania konkurencji są dwie możliwości: albo producent, podobnie, jak LG w przypadku G5 “przyspieszy” prezentację najnowszego flagowca, lub też zachowa tradycyjny, około 12-miesięczny odstęp i rzeczywiście pokaże go światu dopiero w okresie od kwietnia do czerwca.

W tym świecie nic nie jest pewnego i producenci cały czas nas czymś zaskakują. Czy więc Huawei P9 zadebiutuje już za tydzień? Szanse są 50/50. Jest to jednak prawdopodobne. Zwłaszcza, że ostatnio wyciekło bardzo dużo informacji na jego temat, co wskazywałoby, że jest on już prawie gotowy do oficjalnej prezentacji.

Źródło: Softpedia

Komentarze

 • Hmmm, grubymi nićmi szyte. Kwiecień jak nic :)

 • Asad

  Robert gra 6 z bvb. Nastepny mecz z werderem 11. Wiec byc moze ;). A co do tego teasera. Huawei potwierdza ze w P9 bedzie otwieracz do piwa. Swoja droga dziwne ze nie nazwali RL9. 10x wiecej ludzi by przyciagneli.

 • wojtas_k1

  Poczekamy, zobaczymy. Póki co od 2 tygodni jestem posiadaczem P8 i jestem zachwycony. Jest to mój powrót do androida po rocznej przygodzie z Lumią 930 z WP. WP generalnie bardzo fajne, stabilne ale ma też swoje irytujące niedociągnięcia + ubogi windows store. Android na P8 w porównaniu do tego z SGS3, którego używałem przed lumią, po prostu rewelacja. Samsung powinien zacząć działać w kierunku usprawnienia swojego touch wizz’a.
  Wracając do newsa.. niech no jeszcze przeciek z aparatem Leica w P9 okaże się prawdziwy to będzie to solidny kandydat pod kolejną wymianę.

  • David

   Ja po roku nie wytrzymałem na windows… Fajny system, tylko zmierza ku upadkowi… Microsoft zamiast zadbać o swoją platformę, to tworzy aplikacje na androida i iOS… Gdyby bardziej się przyłożyli nie zamieniałbym się z mamą na telefony… Teraz siedzę na Xperii T3 i czekam na premierę P9 i Samsunga Galaxy s7 Edge i za jakiś czas zdecyduję się na któryś z modeli.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona