Huawei P40 Pro smartphone
Huawei P40 Pro (źródło: Huawei)

Promocja: Watch GT 2e i FreeBuds 3 w prezencie do Huawei P40 i P40 Pro

W przypadku smartfonów P40 Lite i P40 Lite E Huawei zdecydował się na bardzo agresywne zagranie ceną, co przynosi oczekiwane skutki (jakiś czas temu producent zadeklarował, że przynajmniej pierwszy z ww. sprzedaje się doskonale). Flagowe modele P40 i P40 Pro wyceniono „standardowo”, jak na high-endy, dlatego do ich zakupu mogą skłonić takie promocje, jak ta, dzięki której przy ich zakupie można otrzymać w prezencie smartwatch i słuchawki bezprzewodowe.

Wiele osób otwarcie i bez skrupułów wyśmiewa Huawei za politykę cenową względem ostatnich high-endów (z serii Mate 30 i P40), lecz dzięki niej producent wciąż postrzegany jest jako marka premium. Należy też zauważyć, że brak dostępu do GMS sukcesywnie staje się coraz mniej uciążliwy i smartfona z HMS da się używać (choć wciąż trzeba godzić się na szereg kompromisów).

Promocja na Huawei P40 (Pro)

Huawei P40 i P40 Pro to flagowce z krwi i kości, którym brakuje jedynie aplikacji i usług Google. Jak jednak wspomniałem, da się bez nich żyć, a niektórzy nawet sobie chwalą brak GMS!

Dla wielu osób Huawei P40 i P40 Pro są jak najbardziej atrakcyjnymi propozycjami i teraz nadarza się świetna okazja, aby wejść w ich posiadanie, bowiem każdy, kto kupi któryś z ww. modeli, otrzyma w zestawie smartwatch Huawei Watch GT 2e i słuchawki bezprzewodowe FreeBuds 3.

Huawei P40 Pro Plus Watch GTe FreeBuds 3 promotion
Smartwatch Watch GT 2e i słuchawki FreeBuds 3 w prezencie przy zakupie Huawei P40, P40 Pro lub P40 Pro+ (źródło: Huawei)

Promocja obowiązuje od dziś, tj. 15 czerwca 2020 roku, do 30 czerwca br. lub do wyczerpania zapasów. Huawei P40 i P40 Pro można kupić w zestawie z gratisami w oficjalnym sklepie internetowym Huawei i stacjonarnym w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz sieciach Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Neonet i Komputronik.

Przy okazji przypomnę, że podobna oferta obowiązuje również przy zakupie topowego Huawei P40 Pro+, który trafił dziś do sprzedaży w Polsce.

Polecamy również: