Huawei P40 Pro smartphone
Huawei P40 Pro (źródło: Huawei)

Promocja: Watch GT 2e i FreeBuds 3 w prezencie do Huawei P40 i P40 Pro

W przypadku smartfonów P40 Lite i P40 Lite E Huawei zdecydował się na bardzo agresywne zagranie ceną, co przynosi oczekiwane skutki (jakiś czas temu producent zadeklarował, że przynajmniej pierwszy z ww. sprzedaje się doskonale). Flagowe modele P40 i P40 Pro wyceniono „standardowo”, jak na high-endy, dlatego do ich zakupu mogą skłonić takie promocje, jak ta, dzięki której przy ich zakupie można otrzymać w prezencie smartwatch i słuchawki bezprzewodowe.

Reklama

Wiele osób otwarcie i bez skrupułów wyśmiewa Huawei za politykę cenową względem ostatnich high-endów (z serii Mate 30 i P40), lecz dzięki niej producent wciąż postrzegany jest jako marka premium. Należy też zauważyć, że brak dostępu do GMS sukcesywnie staje się coraz mniej uciążliwy i smartfona z HMS da się używać (choć wciąż trzeba godzić się na szereg kompromisów).

Promocja na Huawei P40 (Pro)

Huawei P40 i P40 Pro to flagowce z krwi i kości, którym brakuje jedynie aplikacji i usług Google. Jak jednak wspomniałem, da się bez nich żyć, a niektórzy nawet sobie chwalą brak GMS!

Reklama

Dla wielu osób Huawei P40 i P40 Pro są jak najbardziej atrakcyjnymi propozycjami i teraz nadarza się świetna okazja, aby wejść w ich posiadanie, bowiem każdy, kto kupi któryś z ww. modeli, otrzyma w zestawie smartwatch Huawei Watch GT 2e i słuchawki bezprzewodowe FreeBuds 3.

Huawei P40 Pro Plus Watch GTe FreeBuds 3 promotion
Smartwatch Watch GT 2e i słuchawki FreeBuds 3 w prezencie przy zakupie Huawei P40, P40 Pro lub P40 Pro+ (źródło: Huawei)

Promocja obowiązuje od dziś, tj. 15 czerwca 2020 roku, do 30 czerwca br. lub do wyczerpania zapasów. Huawei P40 i P40 Pro można kupić w zestawie z gratisami w oficjalnym sklepie internetowym Huawei i stacjonarnym w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz sieciach Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Neonet i Komputronik.

Przy okazji przypomnę, że podobna oferta obowiązuje również przy zakupie topowego Huawei P40 Pro+, który trafił dziś do sprzedaży w Polsce.

Polecamy również:

  1. Bez przesady, nie każdy potrzebuje aplikacji bankowej (wszystko można załatwić przez stronę banku) czy Google maps czy youtube. Więcej różnic praktycznie nie ma

   1. Oczywiście że jest i to w najważniejszej kwestii: Wygoda:)
    Przez apke idzie to o wiele szybciej i wygodniej niż otwieranie za każdym razem przeglądarkę i czekać na wczytanie się strony, dodatkowo trzeba się jeszcze zalogować, to wszystko trwa dłużej, podczas gdy w dedykowanej apce wystarczy ją zazwyczaj tylko otworzyć.

   2. Ja nie mam potrzeby płacić telefonem, wszystkie bankowe sprawy załatwiam na kompie. Brakujące aplikacje wgrałem sobie bez problemu, P40 Pro to telefon dla mnie, zaczynam doceniać brak całego syfu od Google, i dobrze mi z tym.

    1. No ja też myślę podobnie. Już wymówiłem chmurę w Google. Wezmę ta z Huawei albo coś innego. Hmm jest coś tańszego lepszego?. Dziś ma przyjść zakupiony zestaw, wieczorem będę konfigurowal

     1. Nigdy nie korzystałem z chmury google, tylko Cloud Drive i Samsung Cloud, mniej ważne rzeczy na Dropbox. Nie jestem aż takim fanem chmury by za to dodatkowo płacić, więc używam tych komercyjnych pakietów.

  2. Telefon za 6k raczej nie jest nastawiony na masową sprzedaż i pewnie sobie zdają z tego sprawę. To bardziej pokaz siły. To średnia półka napędza sprzedaż.

  1. Cytuję „Producenci Aplikacji Yanosik, firma Neptis S.A, która jest także właścicielem innych aplikacji, takich jak np. Pan Paragon, skorzystali z możliwości HMS core i Yanosik dostępny jest już w Huawei AppGallery i w został w pełni zintegrowany z HMS core. Aplikacja ta była pierwszą, której Huawei zaproponował integrację z HMS core…” artykuł z Komputer Świat.

   1. Dzięki. No i bajka. Z bankiem sobie dam radę, Google maps ma zamiennika i to lepszego a jak Yanosik jeszcze działa to nic więcej mi nie trzeba.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama