Huawei P20 na renderach – jest czytnik linii papilarnych, ale 3,5 mm złącza słuchawkowego już nie ma | Tabletowo.pl

Huawei P20 na renderach – jest czytnik linii papilarnych, ale 3,5 mm złącza słuchawkowego już nie ma

Dołącz do dyskusji 0

Nie wiem, czy to dobrze, czy nie, ale wiemy już, jak będzie wyglądać cała rodzina Huawei P20 (ja się cieszę, producent pewnie niekoniecznie). W pierwszej kolejności pojawiły się (najbardziej zaskakujące) rendery Huawei P20 Lite, a zaraz potem (równie ciekawe) rendery Huawei P20 Plus. Teraz przyszedł czas na ostatniego, najważniejszego członka serii – Huawei P20. Oglądajcie i powiedzcie, co sądzicie.

Po zobaczeniu Huawei P20 Lite i Huawei P20 Plus, wygląd Huawei P20 nie powinien być dla nikogo specjalną niespodzianką. W ogólnym ujęciu, smartfon jest bardzo podobny do swoich braci, szczególnie do wersji z Plusem w nazwie (model z dopiskiem Lite naturalnie jest nieco mniej wybajerzony). Także i tutaj mamy więc wyświetlacz z wycięciem w górnej części, ale też nie do końca „bezramkowy”, ponieważ pod ekranem znajduje się niewielka ramka.

Warto się na chwilę przy niej zatrzymać, ponieważ widać na niej czytnik linii papilarnych. Osobiście zawsze chwalę Huawei, że jest w stanie wcisnąć na takiej wąskiej powierzchni skaner, aczkolwiek trzeba dodać, że w wersji finalnej może go nie być. Jak bowiem wspomniałem już przy okazji pokazywaniu Wam renderów Huawei P20 Plus, producent testuje dwa prototypy i jeszcze nie podjęto ostatecznej decyzji, czy czytnik znajdzie się na pokładzie, czy nie.

Jeśli zaś chodzi o plecki, to równie dobrze mógłbym Was (brzydko mówiąc) oszukać i wrzucić tu rendery Huawei P20 Plus, ponieważ w obu przypadkach tył wygląda identycznie. Najważniejszym elementem jest znajdujący się w lewym górnym rogu aparat, składający się łącznie z trzech „oczek”, z czego dwa umieszczone są na wysepce, co naturalnie przywodzi na myśl (całkowicie uzasadnione) skojarzenia z iPhonem X.

Na koniec wypada odnotować jeszcze jedną rzecz. Jak wynika z renderów, Huawei P20 – podobnie, jak Huawei P20 Plus – pozbawiony zostanie 3,5 mm złącza słuchawkowego. Ta czarna kropka na górnej krawędzi jest portem podczerwieni. Dla przypomnienia, Huawei P10 nie dysponuje takim udogodnieniem (ale Huawei P10 Plus już tak).

Jak podaje serwis źródłowy, Huawei P20 ma mieć wymiary (około) 149×71,3×7,5 mm. Ta ostatnia wartość zwiększy się do 9,7 mm, jeśli weźmiemy pod uwagę wystający ponad bryłę obudowy moduł aparatu (a dokładniej te dwa oczka na wysepce).

Polecamy również:

Nie na MWC 2018 w Barcelonie, a 27 marca w Paryżu – właśnie wtedy zadebiutuje Huawei P20

Źródło: TigerMobiles

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona