Huawei P20 Lite / fot. Kacper Żarski (Tabletowo.pl)

Dwie promocje na Huawei P20 Lite. Obie tak samo atrakcyjne

Huawei P20 Lite w momencie polskiej premiery był zdecydowanie za drogi – kosztował wówczas aż 1599 złotych. Aktualnie trzeba za niego zapłacić niewiele ponad połowę tej kwoty, ale na horyzoncie pojawiły się dwie promocje, dzięki którym kupicie go jeszcze taniej.

Jak podają porównywarki cenowe, aktualnie Huawei P20 Lite kosztuje w popularnych sklepach z elektroniką od 849 do 899 złotych. To o wiele atrakcyjniejsza cena niż ta startowa. Szczególnie że model ten nadal jest warty zakupu – sam brałem go pod uwagę, gdy w ostatnim czasie szukałem nowego smartfona dla swojej mamy (gdybyście byli ciekawi – ostatecznie stanęło na Huawei P Smart 2019, którego po uwzględnieniu rabatów i cashbacku udało mi się kupić z oficjalnej dystrybucji w jednym z polskich sklepów za ~730 złotych).

Reklama

Promocja na Huawei P20 Lite

Tak się składa, że na horyzoncie pojawiły się aż dwie okazje do kupienia tego modelu taniej niż zwykle. Dziś o godzinie 21:00 w sklepie internetowym Play ruszy kolejna odsłona Nocnej Wyprzedaży, której bohaterem będzie właśnie Huawei P20 Lite. Operator ma na magazynie dwie wersje kolorystyczne: czarną i niebieską. Promocja potrwa do jutra, do godziny 9:00. Cena smartfona zostanie obniżona do 699 złotych.

Jako że kupiony w Play Huawei P20 Lite najprawdopodobniej będzie miał wgrany brand operatora, jest to oferta szczególnie dla klientów tej sieci. Fioletowy wielokrotnie bowiem zapewniał, że dzięki jego oprogramowaniu urządzenia „lepiej” współpracują z jego infrastrukturą i rozwiązaniami.

Efektem ubocznym są jednak najczęściej zauważalnie opóźnione aktualizacje, aczkolwiek operatorzy często deklarują, że dzięki temu są one lepiej dopracowane i nie spowodują żadnych problemów (co na sprzętach z „czystym” softem czasami się zdarza i wtedy pomóc mogą jedynie kolejne aktualizacje).

Jeśli natomiast nie jesteście klientami Play lub po prostu nie trawicie brandu operatorskiego, to może Was zainteresować promocja sklepu RTV Euro AGD, który również obniżył cenę Huawei P20 Lite do 699 złotych. W ofercie sklepu znajdziecie czarną, niebieską i różową wersję kolorystyczną, aczkolwiek ta ostatnia dostępna jest tylko w wybranych salonach (i może pochodzić z ekspozycji).

Niższa cena Huawei P20 Lite będzie obowiązywać w sklepie RTV Euro AGD do najbliższej niedzieli, 7 lipca 2019 roku.

Recenzja Huawei P20 Lite

Recenzja Huawei P20 Lite – średniak z aspiracjami, lecz w zbyt wysokiej cenie

Źródło: Blog Play, RTV Euro AGD