Huawei P20 dostaje Androida Pie i EMUI 9, a Mate 20 – poprawki zabezpieczeń z grudnia | Tabletowo.pl

Huawei P20 dostaje Androida Pie i EMUI 9, a Mate 20 – poprawki zabezpieczeń z grudnia

Dołącz do dyskusji 0

Aktualizacje zawsze są mile widziane na naszych smartfonach. Kiedy wnoszą poprawki zabezpieczeń, to świetnie. Kiedy wprowadzają nowy system i dodają masę nowych funkcji – to jeszcze lepiej. Kilka megabajtów do ściągnięcia mają dziś właściciele smartfonów Huawei P20 i Mate 20.

Huawei P20

Huawei P20 dostaje Androida 9.0 Pie wraz z nową wersją nakładki EMUI 9. Wnosi ona na smartfony z wolnej dystrybucji (bez oprogramowania operatora) szereg zmian, między innymi tryb rozpoznawania przedmiotów przy pomocy kamery, w tym liczenie kalorii posiłków ze zdjęcia czy informacje o budynku znajdującym się w obiektywie aparatu.

Z pełną listą modyfikacji zapoznacie się, czytając poniższe zestawienie najważniejszych zmian:

Huawei Mate 20

Aktualny flagowiec Huawei również doczekał się aktualizacji. Nie jest ona tak rewolucyjna, jak w przypadku P20, bo przynosząca tylko poprawki zabezpieczeń z grudnia, ale zawsze jest to przejaw jakiegoś zainteresowania produktem ze strony producenta.

Mate 20 informuje o 123-megabajtowej aktualizacji w ten sposób:

Cóż, cieszymy się, że najnowsze sprzęty od Huawei nie są pozostawiane same sobie. Dotyczy to także nieco starszych urządzeń – w ubiegłym tygodniu dostałem poprawki zabezpieczeń z października na Mate’a 10 Pro.

Kasia, Marcin – dzięki za info i zdjęcia!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona