Huawei P10 Plus z gratisami o wartości 449 złotych w przedsprzedaży 20
Huawei P10 Plus przedsprzedaż gratisy

Huawei P10 Plus z gratisami o wartości 449 złotych w przedsprzedaży

Tegoroczny flagowiec Huawei zdążył się już na dobre zadomowić na rynku. Na łamach Tabletowo mogliście przeczytać recenzję „pe-dziesiątki”, a także jej porównanie z Galaxy S7, Honorem 8 i bezpośrednim poprzednikiem – modelem P9. W polskich sklepach pojawił się tymczasem jej większy brat – P10 Plus. Producent znów przygotował ciekawy zestaw akcesoriów dla osób, chcących zamówić go w przedsprzedaży.

Jest on identyczny z tym, jaki oferowany był z Huawei P10. W jego skład wchodzą gadżety o łącznej wartości 449 złotych: powerbank o pojemności 10 000 mAh, selfiestick z funkcją statywu, szybka ładowarka samochodowa oraz kabel USB wraz z przejściówką USB Typu C. Sam smartfon kosztuje natomiast 3399 złotych. Co prawda, spodziewaliśmy się kwoty niższej o 100 złotych, ale biorąc pod uwagę dołączany zestaw, a także sytuację na rynku, chyba nie jest źle.

Wspomnianą ofertę znajdziecie na stronie internetowej RTV Euro AGD. Przedsprzedaż potrwa do 21 maja. Dzień później rozpocznie się proces wysyłania zamówień do odbiorców. Jeżeli jednak nie chcecie czekać, pozostaje zakup w sklepie x-kom lub Komputronik. Smartfon jest tam bowiem do nabycia od ręki i to w tej samej cenie, ale za to bez zestawu akcesoriów. Warto też wspomnieć, że dostępny jest tam jedynie kolor srebrny, podczas gdy w RTV Euro AGD jest jeszcze czarna wersja.

Jednak wydaje się, że nie to może być najważniejsze w kontekście wyboru oferty tego ostatniego sklepu. Zgodnie ze specyfikacją, podaną na jego stronie, oferowany tam model to wersja z 6GB RAM i 128GB pamięci wewnętrznej. To dosyć istotna kwestia, ponieważ do tej pory nie spodziewaliśmy się ujrzeć tego wariantu w naszym kraju. Przewidziany był jedynie model 4GB/64GB, czyli taki, jaki jest awizowany u dwóch pozostałych dystrybutorów. Jeżeli faktycznie tak jest, chyba tym bardziej warto poczekać, prawda? Choć nie można oczywiście wykluczyć, że wkradł się błąd (a to się czasami zdarza).

Aktualizacja: - 2017.05.08Huawei potwierdził, że sprzedawany przez sklep RTV Euro AGD P10 Plus rzeczywiście ma 6GB RAM i 128GB pamięci wewnętrznej. Co ciekawe, x-kom zmienił opis i w specyfikacji również widnieje teraz 6GB RAM i 128GB przestrzeń na pliki użytkownika, choć – nie wiedzieć czemu – czarna wersja kolorystyczna kosztuje 100 złotych mniej, tj. 3299 złotych. Czyżby kolejny błąd?

Źródło: x-kom, Komputronik, RTV Euro AGD dzięki gsmManiaK