Czarny to nie kolor, czarny to siła. Dlatego Huawei P10 Plus pojawi się w wersji Bright Black | Tabletowo.pl

Czarny to nie kolor, czarny to siła. Dlatego Huawei P10 Plus pojawi się w wersji Bright Black

Dołącz do dyskusji 0

Kto rozpoczął tę modę na czarne smartfony w błyszczącej się i jednocześnie dość łatwo rysującej się obudowie? Jednym z jej głównych orędowników stało się Apple. Niedługo później zaczęliśmy widzieć takie wykończenie u różnych producentów. U Huawei też się pojawi.

Huawei, prezentując model P10 Plus już od początku oferował spory wybór koloru obudowy. Co prawda nie wszystkie były dostępne w każdym zakątku świata, jednak zwykle można było wybierać spośród szerokiej palety barw. Był kolor biały, złoty, zielony, niebieski, czarny, złoty, różowo-złoty oraz srebrny.

No właśnie – czarny kolor na Huawei P10 Plus już widzieliśmy, ale wtedy obudowa miała matowe wykończenie. Ponieważ stylu nigdy za wiele, do czarnego matu dołącza wersja Bright Black, co jest niczym innym, jak wariacją firmy na temat iPhone’ów od Apple w edycji Jet Black. Zresztą, Huawei wydaje się być jedną z ostatnich firm, które oferują tego typu kolor smartfona. Najwięksi już od dawna oferują błyszczącą czerń w swoich telefonach.

Nowy wariant P10 Plus będzie oferowany tylko w konfiguracji 6 GB RAM + 128 GB pamięci wewnętrznej, w cenie 4888 juanów (734 dolary) – rzecz jasna w Chinach. Zapaleńcy, którzy chcieliby mieć taką wersję u nas w Polsce, będą musieli poczekać na oficjalną informację Huawei lub… zaopatrzyć się w smartfon za pośrednictwem jednego z oferujących ją sklepów (Vmall, JD, Suning czy Tmall).

Podobają się Wam takie obudowy? A może balibyście się o trwałość takiego lakieru w swoim smartfonie?

źródło: Playfuldroid
zdjęcie tytułowe nie przedstawia Huawei P10 Plus

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona