Ważne

Spójrzmy tutaj: to Samsung Galaxy S7 Edge w wersji Jet Black

Przedwczoraj pisaliśmy, że Samsung zamierza poszerzyć nieco wybór kolorów Galaxy S7/S7 Edge o wersję z błyszczącą czarną obudową, która tak bardzo spodobała się użytkownikom nowych iPhone’ów. Nie trzeba było długo czekać, aż w sieci pojawią się zdjęcia prezentujące takie egzemplarze urządzeń koreańskiego producenta.

Samsung już ma w ofercie czarne Galaxy S7, jednak są one najwyraźniej za mało błyszczące. Gdyby ktoś się zastanawiał, jak może wyglądać Galaxy S7 Edge „jeszcze bardziej czarny niż czarny”, z odsieczą śpieszą życzliwi użytkownicy chińskiego Weibo, pokazując różnice pomiędzy wspomnianą wersją, dostępną od samego początku a tą, która ma dopiero wejść na rynek.

s7-edge-glossy-black-1

Trudno z tych zdjęć wywnioskować, czy Samsung zastosuje tu jakiś inny ocień czerni, czy też nie. Na pewno można dostrzec, że boczna metalowa ramka nie będzie już szara, a czarna właśnie. Oczywiście, że można by było zastosować taki kolor ramki już wcześniej, jednak firma raczej nie paliła się do tego, zanim Apple nie pokazało nowego iPhone’a w błyszczącej wersji Jet Black. Samsung na pewno pójdzie za trendem, życzliwie wyposażając Galaxy S7 w powierzchnię obudowy, która będzie równie podatna na odciski palców i smugi, jak iPhone 7. Trudno stwierdzić, czy zamierza wykorzystać jakiś inny lakier, który nie będzie się tak tragicznie rysował, jak w applowskim Jet Black.

Nowa wersja kolorystyczna obudowy Galaxy S7/S7 Edge ma trafić na półki jeszcze w tym roku, choć zapewne nie wszędzie. Choć edycja Blue Coral już jest dostępna za Oceanem, to do Polski trafi dopiero na początku przyszłego roku.

źródło: Weibo dzięki Sammobile

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona