26 lutego, na barcelońskich targach MWC 2017, zadebiutuje Huawei P10. Albo nowe MateBooki

Coraz większymi krokami zbliżają się doroczne targi MWC 2017 w Barcelonie. Przyjeżdżają na nie producenci z całego świata. Niektórzy „wykorzystują” je nawet do prezentacji swoich flagowych urządzeń. W tym roku zamierza to zrobić również Huawei.

Chińczycy rozesłali właśnie zaproszenia do mediów na konferencję, zaplanowaną na 26 lutego, czyli dzień przed oficjalnym rozpoczęciem targów MWC 2017. Piszą na nim m.in., że zadebiutuje wtedy nowe, flagowe urządzenie. Pierwsza myśl? Huawei P10.

Huawei P8 został zaprezentowany w kwietniu. Jego następca, Huawei P9, też. Jednak możliwe, że w przypadku tegorocznego modelu (a raczej dwóch) Huawei nie zamierza czekać pełnego roku i pochwali się nim (nimi) już w lutym, przy okazji targów MWC 2017. Kto wie, może Chińczycy również postanowili wykorzystać „opóźnienie” Samsunga i szybciej wprowadzić swoją propozycję na rynek?

Co prawda Huawei nie mówi wprost, że 26 lutego zaprezentuje Huawei P10, jednak to wydaje się najbardziej prawdopodobnym scenariuszem. Chyba, że – podobnie, jak w zeszłym roku – Chińczycy nas zaskoczą i przywiozą do Barcelony następcę MateBooka. A właściwie to następców, bo mówi się, że szykowane są dwa nowe urządzenia z tej serii (z ekranami o przekątnej 13,3 i 15,6 cala)

Huawei MateBook

*Na grafice wyróżniającej Huawei P9 Plus (pod linkiem znajdziecie jego recenzję)

Źródło: Android Central