Huawei P10 i Huawei P9 Lite 2017 od teraz kupicie taniej. Oficjalnie, bez żadnych warunków | Tabletowo.pl

Huawei P10 i Huawei P9 Lite 2017 od teraz kupicie taniej. Oficjalnie, bez żadnych warunków

Dołącz do dyskusji 0

Czas w świecie technologii płynie jeszcze szybciej niż w prawdziwym życiu. Szkoda tylko, że producenci zapominają czasem, że wraz z upływem miesięcy maleje faktyczna wartość ich propozycji. Huawei wie jednak, kiedy należy zmniejszyć ceny swoich smartfonów tak, aby były nadal atrakcyjne dla konsumenta – na kilka dni przed końcem roku staniały modele P10 i P9 Lite 2017.

Trzeba przyznać, że rok 2017 był dla Huawei wręcz nieustannym pasmem sukcesów, czego dowodzi chociażby przegonienie Apple w rankingach sprzedażowych, co uczyniło producenta drugim największym graczem na smartfonowym rynku. Myślę, że jednym ze źródeł tego swoistego zwycięstwa jest… uczciwa polityka cenowa. Urządzenia tej marki po prostu zazwyczaj kosztują mniej więcej tyle, ile są warte. A jeżeli jest inaczej, producent obniża cenę do bardziej korzystnego dla klienta poziomu – dzisiaj takiemu zabiegowi poddane zostały dwa modele.

Opisywane obniżki dotyczą większości renomowanych sklepów z elektroniką – zarówno tych internetowych, jak i stacjonarnych.

Huawei P10

Zaprezentowany na początku tego roku flagowiec możecie obecnie kupić za 1799 złotych. To o prawie stówkę taniej niż Honor 9 i o dwie mniej niż LG G6 – do innych smartfonów ceny porównywać nie warto, bo różnica jest naprawdę miażdżąca, co wynika z odpowiednio słabszej specyfikacji.

Jeżeli rozważacie zakup Huawei P10, to możecie zapoznać się nie tylko z jego recenzją, ale również porównaniami z Sony Xperią XZ1, Honorem 9, Huawei P10 Plus, Honorem 8, Huawei P9Samsungiem Galaxy S7.

Recenzja Huawei P10 – “P9 w wersji 2.0”

Huawei P9 Lite 2017

Na drugi ogień poszedł smartfon, który początkowo niespecjalnie zawojował rynek. Nihil novi i dosyć wysoka cena sprawiły, że urządzenie nie cieszyło się wybitnym uznaniem konsumentów, mimo że w gruncie rzeczy nie można zarzucić mu specjalnie dużo. Szczególnie za 799 złotych, bowiem tyle trzeba teraz za niego zapłacić.

Jeżeli rozważacie zakup Huawei P9 Lite 2017, to możecie zapoznać się nie tylko z jego recenzją, ale również porównaniami z Huawei P8, Samsungiem Galaxy A5 2016Huawei P10 Lite i Huawei P9 Lite.

Recenzja Huawei P9 Lite 2017 – a może raczej Honora 8 Lite

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona