Huawei Mate 10 Pro taniej o 250 złotych - ale tylko dziś 18

Huawei Mate 10 Pro taniej o 250 złotych – ale tylko dziś

Są smartfony, których ceny topnieją w mgnieniu oka (patrz: LG G6, którego w aktualnej promocji można kupić za… 1307 złotych!). Są też inne modele, które bardzo powoli tracą na wartości. Do tej drugiej grupy należy Huawei Mate 10 Pro, zeszłoroczny flagowiec chińskiego koncernu, którego dzisiaj można nabyć o 250 złotych. Jeśli jednak jesteście zainteresowani tą promocją, musice się pośpieszyć – trwa tylko dziś!

Huawei Mate 10 Pro w momencie rynkowego debiutu na przełomie października i listopada poprzedniego roku, czyli pół roku temu, kosztował 3499 złotych. Zaledwie kilka miesięcy później, bo pod koniec stycznia bieżącego roku, jego oficjalna cena zmalała do 2999 złotych. Aktualnie kwota, jaką nam przyjdzie za niego zapłacić w renomowanych sklepach, wynosi 2949-2999 złotych i bardzo rzadko spada poniżej tego poziomu. Jeśli więc czekaliście na okazję, by dostać ten model sporo taniej niż standardowo, to właśnie się nadarza. Dziś bowiem, w sklepie RTV Euro AGD, trwa promocja „extra poniedziałek”, w ramach której możecie nabyć Mate’a 10 Pro za 2699 złotych.

https://www.tabletowo.pl/2017/11/13/recenzja-test-huawei-mate-10-pro/

Przed podjęciem decyzji o zakupie Mate’a 10 Pro trzeba mieć świadomość o jego dwóch głównych brakach: 3.5 mm jacka audio oraz ładowania indukcyjnego (tego jednak nie oferuje żaden smartfon Huawei), a także o bardzo kiepskiej jakości nagrań wideo (stabilizacja pozostawia wiele do życzenia). Jeśli to Wam nie przeszkadza, Mate 10 Pro może się okazać ciekawym wyborem.

W podsumowaniu recenzji Huawei Mate 10 Pro napisałam, że jest to najlepszy i najbardziej kompletny smartfon, jaki kiedykolwiek trafił do oferty Huawei. W tym momencie, jak doskonale wiecie, portfolio tej firmy poszerzone zostało o P20 Pro (którego recenzję przedstawię Wam najpóźniej jutro!), wycenionego na poziomie 3499 złotych. Zawsze pojawia się dylemat czy warto dopłacać do nowszego modelu i, cóż, wcale nie dziwię się, jeśli w tym przypadku takowy też będziecie mieć. Biorąc jednak pod uwagę dzisiejszą cenę Mate’a 10 Pro, rozsądek podpowiada, by sięgnąć po niego i zaoszczędzić nieco grosza.

Jak wspomniałam, promocja „extra poniedziałek” obowiązuje tylko dziś – 23.04.2018.

źródło: własne / Euro ; link do Euro jest linkiem afiliacyjnym

Polecamy również

Recenzja Huawei Mate 10 Pro