Huawei Ideos S7 Slim oficjalnie (wideo, zdjęcia) - Tabletowo.pl

Huawei Ideos S7 Slim oficjalnie (wideo, zdjęcia)

Tabletowo.pl Huawei Ideos S7 Slim oficjalnie (wideo, zdjęcia) Nowości

Huawei to firma znana na polskim rynku przede wszystkim z modemów – tej teorii chyba nikt z Was nie zaprzeczy. Ale z dnia na dzień zaczyna sobie radzić coraz lepiej, wprowadzając kolejne urządzenia. Tym razem (zgodnie z zapowiedziami) producent zaprezentował następcę swojego pierwszego tabletu – Huawei Ideos S7 Slim, na informacje o którym z niecierpliwością czeka wielu Czytelników Tabletowo.

I tak, urządzenie zostało oparte na starszej wersji Androida – 2.2 Froyo, która – choć nie jest przystosowana do działania na tabletach (co potwierdziło wiele miesięcy temu Google) radzi sobie całkiem przyzwoicie.

Huawei Ideos S7 Slim wyposażono w pojemnościowy, 7-calowy ekran o rozdzielczości, co do której można mieć wątpliwości (rym niezamierzony ;)) – 800 x 480 pikseli. Na jego pokładzie znajdziemy WiFi, 3G, Bluetooth, slot kart microSD, wyjście HDMI, USB oraz GPS. Szkoda tylko, że w przeciwieństwie do swojego poprzednika nie posiada nóżki (patrz wideo).

Niestety niemożliwym było porównanie wielkości Ideos S7 i Ideos S7 Slim, gdyż drugi z modeli był trzymany na bardzo krótkiej smyczy. Kiedy pojawi się na polskim rynku? Najprawdopodobniej dopiero w drugim kwartale 2011 roku (przynajmniej tak wynika z informacji prasowej).

Tabletowo.pl Huawei Ideos S7 Slim oficjalnie (wideo, zdjęcia) Nowości   Tabletowo.pl Huawei Ideos S7 Slim oficjalnie (wideo, zdjęcia) Nowości   Tabletowo.pl Huawei Ideos S7 Slim oficjalnie (wideo, zdjęcia) Nowości   Tabletowo.pl Huawei Ideos S7 Slim oficjalnie (wideo, zdjęcia) Nowości   Tabletowo.pl Huawei Ideos S7 Slim oficjalnie (wideo, zdjęcia) Nowości   Tabletowo.pl Huawei Ideos S7 Slim oficjalnie (wideo, zdjęcia) Nowości   Tabletowo.pl Huawei Ideos S7 Slim oficjalnie (wideo, zdjęcia) Nowości   Tabletowo.pl Huawei Ideos S7 Slim oficjalnie (wideo, zdjęcia) Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona