Huawei S7 Slim zadebiutuje na MWC 2011

W portfolio Huawei obecnie możemy znaleźć tylko jeden tablet internetowy, model S7. Okazuje się, że na zbliżających się targach MWC 2011 na stoisku producenta zobaczymy kolejne urządzenie tego typu. Będzie nim Huawei S7 Slim, którego zdjęcia znajdziecie poniżej.

A że odnośnie specyfikacji tabletu nie wiadomo zupełnie nic (poza tym, że pracuje w oparciu o Androida – ciekawe w której wersji?), nie ma sensu się na jego temat rozpisywać. Miejmy tylko nadzieję, że 7-calowy ekran w nim zastosowany będzie pojemnościowy (w przeciwieństwie do pierwszej wersji Huawei S7, gdzie znajduje się oporowy, w późniejszej wersji z kolei już pojemnościowy).

Wszystko stanie się jasne już za tydzień. 14 lutego zaczynają się targi MWC 2011, z których będę zdawać relację bezpośrednio z Barcelony. Warto więc śledzić Tabletowo w czasie trwania targów (14 – 17 lutego). Oczywiście poza targami również zapraszamy do czytania o najnowszych tabletach na łamach naszego bloga.

źródło

Komentarze

 • Glexab

  Jaka jest różnica między ekranem oporowym a pojemnościowy?

  • Kolosalna. Weź do ręki jakikolwiek chiński tablet, a zaraz później iPada (albo na odwrót) – poczujesz to w mgnieniu oka. Ekrany oporowe stosowane są w tańszych urządzeniach, gorzej reagują na dotyk, itp. Pojemnościowy z kolei jest bardziej czuły i o wiele szybciej reaguje na ruchy palca.

 • sdfgh

  fajna

 • ghostcat

  Druga sprawa to to, że w ekranie oporowym nie można zastosować multitouch (o ile mi wiadomo)

 • ghostcat

  A różnica w czułości ekranu wynika z tego, że ekran oporowy reaguje na nacisk (palca) a pojemnościowy na ładunek elektryczny z ciała. Czujnik nacisku działa dużo gorzej i wolniej niż czujnik reagujący na ładunek elektryczny indukowany z palucha (bądź parówki, skórki pomarańczowej, gąbki kondensacyjnej czy też innych wymyślnych narzędzi o których możemy poczytać w sieci) ;-)

 • Marcin

  W związku z tym, iż występują 2 wersje tego tabletu z ekranami oporowymi oraz pojemnosciowymi proponuję poprawić ten news dodając informację o występowaniu wersji z ekranem pojemnościowym gdyż w takiej formie wprowadza on potencjalnego klienta i czytelnika w poważny błąd.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona