W każdy ostatni piątek i sobotę miesiąca Huawei za darmo naprawi Twój smartfon – zapłacisz tylko za części zamienne

Elektronika ma to do siebie, że nie jest niezawodna i czasami może zdarzyć się sytuacja, że konieczna będzie wizyta w serwisie. Huawei przygotował jednak akcję promocyjną „Dni serwisowe”, dzięki której klient nie zapłaci nic za naprawę. Jedyny koszt, jaki będzie musiał ponieść, to opłata za części zamienne.

Akcja promocyjna obejmuje naprawy pozagwarancyjne oraz pogwarancyjne (czyli na przykład wymianę uszkodzonego z winy użytkownika wyświetlacza czy wyeksploatowanej baterii) i będzie obowiązywać w każdy ostatni piątek i sobotę miesiąca, aż do 28 grudnia 2019 roku włącznie.

Reklama

W jej ramach klient nie zapłaci nic za usługę – jedyny koszt, jaki będzie musiał ponieść, to opłata za części zamienne. Akcja promocyjna obejmuje następujące smartfony:

Aby skorzystać z promocji, należy udać się do jednego z szesnastu autoryzowanych serwisów Huawei (ich pełną listę znajdziecie m.in. w podlinkowanym poniżej regulaminie). Klient może oddać tylko jeden smartfon do naprawy dziennie, ale jednocześnie może skorzystać z oferty promocyjnej wielokrotnie, jeśli zechce naprawić więcej niż jedno urządzenie.

Jeśli jesteście ciekawi, ile mogą kosztować części zamienne do Waszego inteligentnego telefonu, zajrzyjcie do >cennika części do smartfonów Huawei<. Pamiętajcie jednak, że podawane na niej ceny są tylko cenami referencyjnymi, więc może się zdarzyć, że serwis policzy Was za któryś komponent nieco więcej. Przed zleceniem naprawy należy się więc dopytać, ile będzie kosztować wymieniana część.

Regulamin akcji promocyjnej „Dni serwisowe” (PDF)

Źródło: Huawei, Huawei Mobile PL