Huawei będzie kusił akumulatorem – oficjalny teaser flagowca Huawei P8 | Tabletowo.pl

Huawei będzie kusił akumulatorem – oficjalny teaser flagowca Huawei P8

Dołącz do dyskusji 0

Na MWC 2015 Huawei skupił się na swoich nowościach „noszonych”: zegarku Huawei Watch, opasce Huawei TalkBand B2 i słuchawkach TalkBand N1. Na konferencji nawet słowem nie została wspomniana inna nowość, świetnie zapowiadający się 7-calowy MediaPad X2. Nic zatem dziwnego, że premierę tegorocznego flagowca przesunięto na kolejny miesiąc. Firma postanowiła podgrzać atmosferę wrzucając do sieci oficjalny teaser wydarzenia.

Premiera Huawei P8 (tak ma się nazywać następca Ascend P7 i na to wskazuje również zamieszczona poniżej grafika) ma mieć miejsce dokładnie 15 kwietnia w Londynie. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiają się kolejne informacje na jego temat. Tym razem oficjalne – Huawei zamieścił bowiem oficjalny teaser na chińskim portalu społecznościowym Weibo.

Możemy z niego wywnioskować, że Huawei będzie nas kusił akumulatorem i to jest doskonała wiadomość, bo wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotny jest długi czas pracy naszego smartfona. Nie wiadomo jednak czy nadchodzący P8 będzie mógł się pochwalić dużą pojemnością akumulatora (to wątpliwe głównie ze względu na cienką obudowę), czy będzie oferował zaawansowany tryb oszczędzania energii.

Jakkolwiek by nie było, Huawei swój cel uzyskał – wzbudził w nas zainteresowanie swoim produktem. A z racji tego, że ostatnie urządzenia chińskiego koncernu były naprawdę udane, jestem bardzo ciekawa, jak będzie wyglądał i jakie parametry będzie oferował P8.

Z przecieków wiemy, że Huawei P8 ma zostać wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 5,2″ i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, ośmiordzeniowy procesor Kirin 930 z 3GB RAM oraz aparat 13 Mpix z dwoma diodami LED. Czy tak faktycznie będzie – przekonamy się już za kilka tygodni.

teaser-huawei-p8

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona