HTC szykuje mniejszą wersję HTC U11. Będą wrażliwe na ściskanie krawędzie i Snapdragon 660 | Tabletowo.pl

HTC szykuje mniejszą wersję HTC U11. Będą wrażliwe na ściskanie krawędzie i Snapdragon 660

Dołącz do dyskusji 0

Tegoroczna oferta HTC jest niepodobna do niczego, co widzieliśmy w przeszłości z tym logo na obudowie. Tajwańczycy całkowicie zmienili strategię w 2017 roku, czego dowodem są zaprezentowane do tej pory smartfony: HTC U Ultra, HTC U Play i flagowy HTC U11. Już niedługo dołączy do nich kolejny. Co ciekawe, on również ma mieć wrażliwe na ściskanie ramki.

Smartfon nazywany jest wewnętrznie Ocean Life, więc istnieje prawdopodobieństwo, że na rynku zadebiutuje albo jako HTC U11 Lifestyle, albo jako HTC U Lifestyle. I choć od oficjalnej premiery zapewne dzieli nas jeszcze trochę czasu (to właściwie pierwszy przeciek na temat tego urządzenia), to zdążyliśmy już poznać sporą część specyfikacji nadchodzącej nowości. Zapowiada się bardzo ciekawie.

Smartfon zostanie wyposażony w 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920; 424 ppi) i raczej będzie to panel Super LCD, aniżeli AMOLED. Moc obliczeniową zapewni zarezerwowany dla tzw. superśredniaków, ośmiordzeniowy (8 x Kryo 260; 14 nm) procesor Qualcomm Snapdragon 660 2,0 GHz z układem graficznym Adreno 512. Urządzenie ma mieć także 16 Mpix aparat zarówno na przodzie, jak i tyle oraz Bluetooth 5.0.

Całość pracować ma pod kontrolą systemu Android 7.1.1 Nougat z nakładką HTC Sense 9.0 i czerpać energię z (zapewne niewymiennego) akumulatora o pojemności 2600 mAh. To ostatnie nie brzmi obiecująco, ale może nie będzie aż tak źle.

Przywoływane tu urządzenie ma również mieć wrażliwe na ściskanie ramki boczne, jak flagowy HTC U11. Jak widać, Tajwańczycy poważnie podchodzą do tego rozwiązania i chcą, żeby użytkownikom „zgniatanie” smartfonów weszło w nawyk. Co więcej, w przygotowaniu są kolejne funkcjonalności, co potwierdził ostatnio nawet sam producent.

Nadchodząca nowość zapewni również wsparcie dla technologii USonic, która m.in. analizuje wewnętrzne ucho użytkownika i przystosowuje profil muzyczny do jego anatomii – wszystko po to, aby zapewnić możliwie jak najlepszą jakość dźwięku i zaspokoić wymagania nawet największych audiofilów.

Źródło: @LlabTooFeR

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona