HTC U 11 potwierdza swoją specyfikację w GFXBench | Tabletowo.pl

HTC U 11 potwierdza swoją specyfikację w GFXBench

Dołącz do dyskusji 0

Jeszcze sześć dni dzieli nas od oficjalnej premiery HTC U 11, lecz smartfon nie skrywa przed nami już żadnych tajemnic. Znamy bowiem zarówno jego wygląd, jak i specyfikację. Niespodzianki więc nie będzie – potwierdza to również GFXBench.

Jak podaje benchmark, i co zgadza się ze wszystkimi, dotychczasowymi przeciekami, HTC U 11 – bo tak nazywać się ma następca HTC 10 – zostanie wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD (1440×2560; ppi=534), ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 835 z układem graficznym Adreno 540 oraz 4GB RAM i 64GB pamięci wewnętrznej. Trzeba jednak dodać, że na wybranych rynkach pojawi się także wersja z 6GB RAM i 128GB przestrzenią na pliki użytkownika.

HTC U 11 zaoferuje też aparat główny 12 Mpix (z f/1.7, optyczną stabilizacją obrazu i możliwością nagrywania wideo w rozdzielczości 4K) oraz kamerkę 16 Mpix (z f/2.0 i funkcją panoramy) na przodzie. Nie zabraknie też NFC. Całość działać będzie pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.1.1 Nougat.

HTC U 11 w GFXBench

Jednak w przypadku HTC U 11 to nie specyfikacja ma grać pierwsze skrzypce (choć oczywiście nie można się do niej przyczepić, bo jest najwyższopółkowa), a interaktywne i reagujące na ściskanie ramki bo bokach wyświetlacza. Zapewne będzie to coś podobnego, jak w Nubii Z11, chociaż na więcej szczegółów musimy poczekać (najpewniej) do oficjalnej premiery, która – jak już wspomniałem – 16 maja.

Źródło: GFXBench dzięki @ZyadAtef12

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona