Ważne

HTC dzieli się z nami wideo o… ściskaniu

Aby podsycić nastrój oczekiwania na premierę swojego nowego flagowca, HTC postanowiło wypuścić spot nawiązujący do funkcji, która będzie wyróżniać to urządzenie. Smartfon ma mieć aktywne boczne ramki, wrażliwe na ściskanie, stąd w materiale wideo tyle rzeczy, które do tego nawiązują.

HTC potwierdziło już, że zaprezentuje następcę HTC 10 we wtorek, 16 maja. Smartfon będzie nazywać się HTC U 11. Mało prawdopodobne, żeby urządzenie można było zamawiać od razu – jego dostępność pewnie będzie przesunięta na kolejne miesiące. Nie ma też żadnych przesłanek, które miałyby wskazywać na cenę telefonu.

Interpretowanie nacisku dłoni na ramki smartfonu może być ciekawym rozwinięciem możliwości jego obsługi. Choć film nie przedstawia żadnego ze sposobów, w jaki można z tej funkcji skorzystać, możemy być pewni, że to nie ostatni materiał reklamowy, który HTC decyduje się upublicznić przed premierą HTC U 11.

Według plotek, nowy flagowiec HTC ma mieć procesor Snapdragon 835, 4 GB RAm i 64 GB pamięci wewnętrznej. Do obsługi ma wystarczyć 5,5-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości Quad HD (2560 x 1440 pikseli).

Nikt nie wzmiankuje o obecności podwójnego aparatu głównego. Niektórzy sugerują, że tylna kamera będzie pojedyncza, 12-megapikselowa, zaś zdjęcia o większej rozdzielczości zrobimy przednim aparatem do selfie (16 Mpix). Całość ma zasilać bateria 4000 mAh (inne źródła mówią o 3000 mAh).

To akurat tylko spekulacje – więcej szczegółów pojawi się zapewne w nadchodzących dniach.

źródło: HTC

Komentarze

 • Edward Piotrowski

  Zawodnosc działania HTC

 • “jego dostępność pewnie będzie przesunięta na kolejne miesiące.”
  Z tego co mi wiadomo to ma zostać szybko wprowadzony na rynek.

  • Żółty zawsze wie więcej – jego się słuchajcie! :D

 • lanister

  Mega fajna reklama :) Mam wrażenie, że próbują nam wmówić, iż ściskanie to nasza codzienność. Czyżby HTC w końcu zainwestowało w kampanię reklamową?

  • Flynn

   Ja tam codziennie coś ściskam, nie wiem jak Ty… ;-)

   • lanister

    Ściskanie to integralna część życia codziennego, więc nic w tym dziwnego ;)

 • Buka37

  4000 mAh xddd

 • stark2991

  Słaby ten spot

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona