HTC też będzie miało własny tabletofon? - Tabletowo.pl

HTC też będzie miało własny tabletofon?

Na targach IFA 2011 w Berlinie, które w mojej pamięci zapisały się głównie jako wielkie hale z pralkami i sprzętem AGD (bo tabletów tam było, niestety, bardzo mało), Samsung zaskoczył wszystkich prezentując nowy produkt. Nie był to ani smartfon, ani tablet. Był to model z pogranicza, łączący w sobie możliwości obu wspomnianych urządzeń – Samsung Galaxy Note (5,3″). Niedługo później pomysł podłapał koreański LG, który w Barcelonie na MWC 2012 przedstawił LG Optimus Vu – z ekranem o przekątnej 5″. Ostatnio swoje plany dotyczące takowych hybryd zdradziła firma ZTE, która planuje wydanie w tym roku co najmniej dwóch takich urządzeń. Co ciekawe, do grona producentów tabletofonów ma dołączyć także HTC.

Redaktorzy portalu BGR mieli wgląd w plany wydawnicze amerykańskiego operatora Verizon na początek drugiej połowy 2012 roku. Wynika z nich, że w okolicach jesieni do sprzedaży ma trafić tabletofon HTC z 5-calowym wyświetlaczem.

Jego parametry techniczne zapowiadają się bardzo interesująco. I tak, sprzęt ma posiadać ekran o rozdzielczości Full HD, czterordzeniowy procesor Snapdragon S4 Krait z grafiką Adreno 320 oraz HTC Sense 5. Wiele wskazuje na to, że wyświetlacz tabletofonu będzie można obsługiwać rysikiem (zapewne podobnym do tego, z którym mieliśmy do czynienia w HTC Flyer).

Na więcej informacji dotyczących tego urządzenia musimy poczekać.

źródło

Na targach IFA 2011 w Berlinie, które w mojej pamięci zapisały się głównie jako wielkie hale z pralkami i sprzętem AGD (bo tabletów tam było, niestety, bardzo mało), Samsung zaskoczył wszystkich prezentując nowy produkt. Nie był to ani smartfon, ani tablet. Był to model z pogranicza, łączący w sobie możliwości obu wspomnianych urządzeń – Samsung Galaxy Note (5,3″). Niedługo później pomysł podłapał koreański LG, który w Barcelonie na MWC 2012 przedstawił LG Optimus Vu – z ekranem o przekątnej 5″. Ostatnio swoje plany dotyczące takowych hybryd zdradziła firma ZTE, która planuje wydanie w tym roku co najmniej dwóch takich urządzeń. Co ciekawe, do tego grona producentów tabletofonów ma dołączyć także HTC.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona