HTC szykuje jeszcze co najmniej dwa nowe modele: Desire 650 i One X10 - Tabletowo.pl

HTC szykuje jeszcze co najmniej dwa nowe modele: Desire 650 i One X10

Dołącz do dyskusji 0

W Rosji proces certyfikacji przeszło ostatnio łącznie pięć smartfonów HTC. Trzy z nich, Desire 10 ProOne A9s i HTC 10 evo, już zadebiutowały w innych częściach świata (ten ostatni to HTC Bolt, który do Europy trafi wkrótce pod zmienioną nazwą). Zupełnymi nowościami jest natomiast pozostała dwójka: Desire 650 i One X10.

Pierwszy z nich może ukrywać się na razie pod oznaczeniem kodowym Desire A17. O jego istnieniu doniósł nam jakiś czas temu znany leakster@LlabTooFeR. Wówczas zdradził jednak tylko, że smartfon ma należeć do rodziny Desire oraz że ma pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0.1 Marshmallow z nakładką HTC Sense w wersji 8.0. Przy okazji zasugerował też, że smartfon zadebiutuje razem z HTC Bolt 11 listopada (ale tak się ostatecznie nie stało).

Z kolei inne źródła donosiły, że Desire A17 trafi na rynek jako HTC Desire 540, ponieważ poprzednik, Desire 530, nosił robocze oznaczenie HTC A16. Najnowszy przeciek sugeruje jednak, że urządzenie może się ostatecznie nazywać Desire 650.

Tabletowo.pl HTC szykuje jeszcze co najmniej dwa nowe modele: Desire 650 i One X10 Android HTC Plotki / Przecieki Smartfony

Ale to nie jedyna, nadchodząca nowość od HTC. Tajwańczycy szykują również model One X10 (zarówno w wersji single, jak i dual SIM), który będzie bezpośrednim następcą zaprezentowanego w wigilię 2015 roku One X9. Bardzo możliwe więc, że oba ww. smartfony zadebiutują jeszcze w tym roku.

Przeciek z Rosji daje nam również potwierdzenie, że HTC Bolt zadebiutuje w Europie jako HTC 10 evo. Ciekawe, jak dużą (i czy w ogóle jakąkolwiek, zadowalającą) popularnością będzie cieszył się ten model. W Stanach Zjednoczonych trzeba zapłacić za niego aż 600 dolarów (~2500 złotych), więc w Polsce cena może niebezpiecznie zbliżyć się do poziomu nawet trzech tysięcy złotych.

Tabletowo.pl HTC szykuje jeszcze co najmniej dwa nowe modele: Desire 650 i One X10 Android HTC Plotki / Przecieki Smartfony

HTC 10 evo

Źródło: Mobiltelefon przez Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona