Ważne

Nowy HTC Desire na horyzoncie

Sytuacja finansowa HTC jest daleka od idealnej, chociaż wydaje się, że Tajwańczycy powoli wychodzą z dołka. Przed nami rychła premiera HTC Bolt a.k.a. HTC 10 evo, ale w przeciągu kilku-kilkunastu najbliższych tygodni możemy zobaczyć jeszcze jeden smartfon – tym razem z serii Desire.

O istnieniu urządzenia doniósł @LlabTooFeR, który jest za pan brat z planami produktowymi HTC i nieraz przekazał nam sprawdzone informacje na temat nadchodzących nowości. Smartfon na razie ukrywa się pod oznaczeniem kodowym A17 i jeszcze nie wiadomo, pod jaką ostatecznie nazwą zadebiutuje na rynku. Jedyne, co jest pewne, to to, że należeć ma do rodziny Desire i pracować pod kontrolą Androida 6.0.1 Marshmallow z nakładką HTC Sense 8.0.

Niedawno HTC zaprezentowało dwa nowe modele z serii DesireDesire 10 Lifestyle i Desire 10 Pro. Nie wiadomo jednak, czy HTC A17 będzie przedstawicielem akurat tej rodziny produktowej, czy może raczej zostanie bratem Desire 830, Desire 825Desire 630 lub też Desire 530.

Nie można mieć jednak zbyt dużych oczekiwań w stosunku do nadchodzącego smartfona, ponieważ HTC wielokrotnie udowodniło, że traktuje tę serię po macoszemu i w większości jej przedstawiciele mają jakieś „ubytki”.

*Na grafice wyróżniającej HTC Desire 10 Lifestyle

Źródło: @LlabTooFeR

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona