HTC pracuje nad 10-calowym tabletem z Windows 8? - Tabletowo.pl

HTC pracuje nad 10-calowym tabletem z Windows 8?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl HTC pracuje nad 10-calowym tabletem z Windows 8? HTC Nowości Plotki / Przecieki

Nie jest tajemnicą fakt, że HTC na rynku tabletów sobie po prostu nie poradziło. Co prawda żaden z przedstawicieli firmy nigdy nie powiedział tego wprost, ale tak można było odczytać jej działania. Ostatecznie, pod koniec ubiegłego roku, doczekaliśmy się deklaracji ze strony Jeffa Gordona, że tajwański producent wycofuje się z walki o tabletowy kawałek tortu. Jednocześnie zaznaczył, że koncern będzie się bacznie przyglądał temu, co dzieje się wśród konkurencji i nie wyklucza, że kiedyś ponownie zagości na rynku tabletów. Z najnowszych informacji wynika, że może się to stać w tym roku.

Jak podaje FocusTaiwan za NPD DisplaySearch, tajwańskie HTC pracuje nad tabletem z Windows 8. Jego wyświetlacz o przekątnej 10,1″ ma mieć rozdzielczość Full HD i… w chwili obecnej tylko tyle na jego temat wiemy.

Przywołane źródła sugerują, że masowa produkcja urządzenia ruszyła już w pierwszym kwartale bieżącego roku, a jego premiera ma mieć miejsce w ciągu najbliższych miesięcy. Kiedy i czy w ogóle – przekonamy się, miejmy nadzieję, niebawem.

Warto przypomnieć, że od końcówki 2011 roku HTC nie udziela się na rynku tabletów. Po premierze 7-calowego Flyer i 10,1-calowego Jetstream (oba modele z Androidem), jak wspomniałam wyżej, producent postanowił wycofać się z rynku tabletów. Wszyscy byśmy sobie życzyli, by HTC powróciło w w wielkim stylu. Tylko czy jest to możliwe w przypadku urządzenia z Windows 8?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona