HTC One (M9) z ekranem QuadHD zobaczymy na MWC w Barcelonie? | Tabletowo.pl

HTC One (M9) z ekranem QuadHD zobaczymy na MWC w Barcelonie?

Dołącz do dyskusji 0

Najwięksi producenci pokazali w tym roku już swoje topowe urządzenia, więc do sieci regularnie trafiają przecieki o produktach, które mają je zastąpić. Pisaliśmy Wam między innymi o Samsungu Galaxy S6 oraz Sony Xperii Z3X, a teraz zastanówmy się jaki może być HTC One (M9).

Według przecieków HTC One (M9) ma mieć 5,2-calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, 4-rdzeniowego Snapdragona 805 oraz 3 GB pamięci RAM. Poza tym mamy w nim też zobaczyć 64 GB pamięci wbudowanej, dużo lepszy aparat oraz większą wytrzymałość. Wszystko to ma pracować pod kontrolą Androida 5.0 Lollipop już od samego początku. Na jego premierę będziemy musieli zaczekać do targów MWC w Barcelonie. Mówiło się też, że zobaczymy większe urządzenie (5,5-calowe) z takimi samymi parametrami.

HTC poza tym ma również zaprezentować topowy tablet w przyszłym roku, a należy pamiętać, że jest już Nexus 9. Jeśli chodzi o flagowe phablety to sam już nie wiem jak mam patrzeć na HTC, ponieważ w tym roku był ich prawdziwy wysyp. Desire Eye oraz One (M8) Eye to tylko wisienki na torcie. Chętnie jednak przekonam się czy Tajwańczycy wyciągną wnioski, i czy w 2015 będą szli tylko w górę.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona