HP TouchPad pojawił się na Amazonie – zapowiedź wcześniejszej premiery?

Reklama

Słyszeliśmy, że tablet Hewlett-Packard, TouchPad, ma trafić do sprzedaży w kwietniu. Wygląda na to, że jego premiera nastąpi odrobinę wcześniej, ponieważ urządzenie pojawiło się w ofercie internetowego sklepu Amazon.

Jak do tej pory serwis nie podaje informacji na temat jego ostatecznej ceny oraz dostępności; na stronie produktu widnieje napis „Sign up to be notified when this item becomes available”. Wyraźnie sugeruje to, że tablet może pojawić się w sklepie już niebawem, a co za tym idzie – będzie dostepny wszędzie. Pozostaje nam tylko czekać i cierpliwie odświeżać stronę sklepu Amazon…

Dla przypomnienia: HP TouchPad to tablet z 9,7-calowym ekranem o rozdzielczości 1024 x 768, systemem webOS, procesorem Qualcomm Snapdragon o częstotliwości taktowania zegara 1,2Ghz, 1GB pamięci RAM, 16GB lub 32GB wbudowanej pamięci SSD, Wi-Fi (802.11b/g/n), Bluetooth 2.1 + EDR, kamerą do wideorozmów o rozdzielczości 1,3MP oraz systemem ulepszenia jakości odtwarzanej muzyki HP Beats Audio. Waga urządzenia to 740g, a wymiary 242 x 190 x 13,7 mm.