Honor 9 podobno bez 3,5 mm złącza słuchawkowego | Tabletowo.pl

Honor 9 podobno bez 3,5 mm złącza słuchawkowego

Dołącz do dyskusji 0

Wielu producentów usunęło już ze swoich smartfonów – ich zdaniem zupełnie niepotrzebne i przestarzałe – 3,5 mm złącze słuchawkowe. Huawei jednak – jako jeden z nielicznych – jeszcze się na to nie zdecydował. Lecz wygląda na to, że nie będzie się opierał temu trendowi i w pierwszej kolejności „wykastruje” Honora 9.

W sieci pojawiły się właśnie rendery, przedstawiające – rzekomo – właśnie ten model. Jak możecie zobaczyć na umieszczonych powyżej grafikach, na dolnej krawędzi znajdują się wyłącznie USB Typu C oraz dwa grille, za którymi ukryty jest głośnik (a może głośniki?) oraz mikrofon do rozmów. Nie szukajcie jednak 3,5 mm złącza słuchawkowego na górze, ponieważ go tam nie ma (w Honorze 8 jest ono na dole, obok USB Typu C i jednego grilla).

Honor 8

Nie mnie oceniać, czy usunięcie 3,5 mm złącza słuchawkowego jest dobrą decyzją, czy nie – zrobi to każdy klient, który będzie zainteresowany Honorem 9. O ile oczywiście rendery są prawdziwe – na obecną chwilę nie można tego jednak jednoznacznie potwierdzić. Dlatego przeciwnikom „przerzucania” odtwarzania audio na słuchawki z końcówką USB Typu C radziłbym na razie wstrzymać się z wieszaniem psów na Huawei.

Oczywiście przy okazji nie można nie powiedzieć kilka słów na temat ogólnego – potencjalnego – designu Honora 9. Chociaż na dobrą sprawę jest to po prostu Honor 8 z czytnikiem linii papilarnych na przodzie – jak w Huawei P10 i P10 Plus. Tak mała zmiana dla mnie osobiście jest zastanawiająca i zdziwiłoby mnie, gdyby producent ograniczył się tylko do tego. Dlatego też prywatnie powątpiewam w wiarygodność widocznych tu renderów i tym bardziej czekam na nowe, które albo potwierdzą taki design (i brak 3,5 mm złącza słuchawkowego), albo pokażą coś nieco (bo zupełnie na pewno nie) innego.

Źródło: The Tech Point

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona