Hearthstone

Nowe rozszerzenie Hearthstone – Obłędny Festyn Lunomroku zapowiedziane

Niezwykle popularna karcianka, wyprodukowana i wydana przez Blizzard Entertainment, doczeka się kolejnego dodatku, który nie tylko jak zwykle doda nowe karty, ale również wprowadzi nowy tryb rozgrywki. Hearthstone – Obłędny Festyn Lunomroku zadebiutuje już wkrótce.

W skrócie najnowsza aktualizacja przyniesie dla Hearthstone wiele dobrego. Jak podaje studio, gracze wezmą udział w legendarnym Festynie Lunomroku i sięgną po 135 nowych kart, które noszą znamiona splugawienia – mocy należącej do Przedwiecznych Bogów, niegdyś panujących nad Azeroth. Wspomniany festyn to miejsce ich powrotu.

Hearthstone – Obłędny Festyn Lunomroku to też powrót do klasyki

Dlatego że, ponownie, wymieniany przeze mnie festyn, to tak naprawdę również powrót do dodatku Przedwieczni Bogowie z 2016 roku. Pojawią się dobrze znani i lubiani przez graczy legendarni stronnicy, tacy jak C’thun czy Yogg-Saron, ale w nowej wersji. Będziemy mieć okazję skorzystać jeszcze z nowych zaklęć, inspirowanych wydarzeniami sprzed czterech lat oraz z kart z nowym słowem kluczowym – Splugawienie.

Premiera tego rozszerzenia zaplanowana jest na 17 listopada tego roku.

Nowy tryb Hearthstone – Starcia

Aktualizacja, która wejdzie wraz z zestawem Obłędny Festyn Lunomroku wprowadzi nowy, całkowicie darmowy tryb rozgrywki – Starcia. Będzie to klasyczna rywalizacja 1 na 1, którą mogliśmy już poznać przy okazji Areny. Z tą różnicą, że w Starciach uzyskamy możliwość tworzenia potężnych talii, co było dotąd możliwe tylko w ramach Przygód dla jednego gracza.

Pojawi się także tryb heroiczny Starć – za ten przyjdzie jednak nam zapłacić, ale w porównaniu do zwyczajnych Starć, nagrody będą oczywiście dużo lepsze.

Starcia będą jeszcze podzielone na sezony – pierwszym z nim będą Starcia Magów, a to oznacza, że wezmą w nich udział bohaterowie ze Scholomancjum.

Wszyscy gracze, którzy zdecydują się zakupić Obłędny Festyn Lunomroku właśnie teraz, w przedsprzedaży, mogą brać udział w Starciach do 11 listopada bieżącego roku.

Zaktualizowany system progresji

Oprócz wyżej wymienionych nowości, gra doczeka się nowego systemu osiągnięć, który będzie śledził statystyki graczy i ich dokonania. Pojawi się ścieżka nagród, dzięki niej każdy z graczy będzie mieć szansę zdobyć dodatkowe złoto czy pakiety kart. Ta ścieżka będzie aktualizowana z każdym kolejnym rozszerzeniem.

Nie zapomniano także o systemie zadań, który wprowadzi cotygodniowe wyzwania ze świetnymi nagrodami. Ale bez obaw – codziennie zadania zostają na swoim miejscu. A wszystkie postępy w Hearthstone sprawdzicie na swojej stronie profilu.

Zobacz również: