Reklama
HAMMER promocja święta Boże Narodzenie 2020
źródło: mPTech

Kup wybrany smartfon HAMMER, a dostaniesz nawet 200 złotych do wydania, na co tylko chcesz

Święta coraz bliżej, a to czas, kiedy domowe budżety są bardzo napięte i pełne wydatków. Firma mPTech postanowiła więc wspomóc tych, którzy kupią wybrany smartfon marki HAMMER – po jego zakupie klienci otrzymają w prezencie kartę przedpłaconą o wartości nawet 200 złotych.

Reklama

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym ludzie na całym świecie obdarowują się prezentami. Niektóre firmy również chętnie biorą udział w tym zwyczaju, jak na przykład mPTech, producent smartfonów marki HAMMER. Klienci, którzy kupią wybrany model z jej oferty, będą mogli otrzymać kartę podarunkową o wartości nawet 200 złotych.

Kup wybrany smartfon HAMMER, a dostaniesz nawet 200 złotych do wydania, na co tylko chcesz

Promocja podzielona jest na kilka etapów. Pierwszym i najważniejszym jest zakup smartfona HAMMER Explorer, Explorer Pro lub Blade 3 – trzeba to zrobić najpóźniej do 31 grudnia 2020 roku w oficjalnym sklepie internetowym firmy mPTech bądź innym sklepie detalicznym lub/i internetowym, który w okresie promocji prowadzi aktywną sprzedaż ww. modeli smartfonów i znajduje się na terenie Polski (na przykład w Media Expert).

Po zakupie wybranego smartfona należy zapoznać się z regulaminem promocji (znajdziecie go na samym końcu tego artykułu) i do 31 grudnia 2020 roku wypełnić Formularz 1 na stronie promocji. Klient musi w nim podać m.in. numer IMEI urządzenia oraz załączyć zdjęcie bądź skan paragonu lub faktury i uzupełnić datę zakupu.

Po weryfikacji zgłoszenia klient otrzyma kod promocyjny pozwalający odebrać prezent w postaci karty przedpłaconej o wartości nawet 200 złotych. Aby ją otrzymać, trzeba do 30 stycznia 2021 roku wypełnić Formularz 2 na stronie promocji. Karta zostanie wysłana listem poleconym na wskazany adres najpóźniej 5 lutego 2021 roku (aczkolwiek to zależy od daty wysłania zgłoszenia – może bowiem też wcześniej).

Wartość karty podarunkowej zależy od modelu, który kupił klient – w przypadku modelu HAMMER Explorer jest to 50 złotych, Blade 3 z eSIM – 100 złotych, a Explorer Pro z eSIM – 200 złotych.

Warto jeszcze doprecyzować, że prezentem jest karta przedpłacona Sodexo Mastercard, którą można płacić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, aż do wykorzystania wszystkich środków (lub do końca ważności karty; w zależności, co nastąpi jako pierwsze).

Regulamin promocji „HAMMER w prezencie na święta” (PDF)