Nosacz sundajski (Nasalis larvatus)

Nie tylko GTA V – inni wydawcy również rozdają swoje gry a darmo

Zapewne nikt nie spodziewał się, że kiedykolwiek doczekamy się rozdawnictwa Grand Theft Auto V. Dzień ten jednak nadszedł, ale nie tylko Rockstar Games udostępniło swoją produkcję za darmo. Już teraz odebrać możecie kilka innych (może nie tak spektakularnych) gier wideo, które umilą wam przesiadywanie w domu.

Coś dla dorosłych, ale i najmłodszych fanów gier wideo

W dzisiejszych czasach piractwo gier wideo zaczyna tracić większy sens. Spora część produkcji prędzej czy później jest mocno przeceniana lub nawet rozdawana za darmo, więc właściwie niemal każda gra może znaleźć się w zasięgu również tych najbardziej oszczędnych graczy.

Z pewnością kojarzycie serię gier Postal. Niemalże kultowy cykl o sianiu wysoce nieuzasadnionej destrukcji zaskarbił sobie w naszym kraju rzeszę fanów za sprawą swojej drugiej odsłony, która charakteryzowała się między innymi całkiem niezłą polską wersją językową. Grę możecie odebrać już teraz, całkowicie za darmo na platformie Steam.

Znajdzie się też coś dla młodszych graczy. Również na Steam, PlayStation Store a także w sklepie Xbox Live możemy przypisać do naszego konta LEGO NINJAGO Movie Video Gamektóre stanowi całkiem niezłe źródło rozrywki dla rodziców chcących pograć ze swoimi pociechami w coś niezbyt wymagającego oraz osób pragnących przypomnieć sobie złotą erę gier z klockami LEGO w roli głównej. Produkcja obsługuje moduł kooperacji na jednym ekranie, więc na krótkie, kanapowe posiedzenia będzie jak znalazł.

Również fani gier z segmentu indie mogą zaopatrzyć się w niezłą, darmową produkcję. W sklepie Humble Bundle rozdawane są klucze Steam do gry Aegis Defenders, czyli prostej, choć oryginalnej w swoich założeniach platformówki, która łączy w sobie cechy gier RPG i Tower Defense. Gracze chwalą tytuł za ciekawe podejście do rozgrywki, a także przyjemną oprawę audiowizualną.

Miło widzieć, że coraz więcej deweloperów decyduje się na rozdawanie swoich gier w tym dość trudnym okresie. Utrzymanie ludzi w domu to ciężkie wyzwanie, ale gry wideo okazują się być nieocenione w jego wypełnieniu.

Polecamy również:

Tak powstawał Xbox One X Cyberpunk 2077 Edition – zobacz specjalny filmik Microsoftu

Źródło: Steam, własne