The Elder Scrolls Online do sprawdzenia za darmo przez tydzień na PC, PS4 i Xbox One!

Oczy wszystkich fanów gier MMORPG są właśnie zwrócone w stronę World of Warcraft Classic. Jeśli jednak nie macie siły stać w długich kolejkach do WoWa, a jesteście głodni MMORPG, to może warto zainteresować się The Elder Scrolls Online, bowiem do 3 września 2019 roku na PC, a także PlayStation 4 i Xbox One możecie całkowicie za darmo przetestować podstawową wersję gry wraz z fragmentami dodatków. Naprawdę warto!

The Elder Scrolls Online to obecnie moje ulubione MMORPG, do którego raz za jakiś czas systematycznie wracam. Fakt, gra ta nie miała łatwego startu, jednak odpowiedzialne za nią ZeniMax Online Studios nie poddało się i przy pomocy wielu zmian, m.in. pozbycia się płatnego abonamentu, jak i wielu świetnych dodatków (jak recenzowany przeze mnie Elsweyr czy Morrowind) pozwoliło wyjść TESO na prostą. Teraz jest to jedna z największych i najpopularniejszych gier MMORPG, którą gracze z całego świata pokochali. Jeśli jesteście ciekawi, za co dokładnie The Elder Scrolls Online jest tak lubiane, to macie okazję sprawdzić to na własną rękę, choć od razu uprzedzam, gra nie należy do najlżejszych na dysku.

Poniżej znajdziecie linki, przekierowujące was do The Elder Scrolls Online na każdej z dostępnych platform. Czas na darmową grę macie do 3 września 2019 roku.

Cała akcja jest oczywiście zorganizowana nie bez powodu, bowiem niedawno do TESO zawitała nowa paczka zawartości – Scalebreaker, która dodaje do gry nowe wyposażenie wraz z dwoma nowymi lochami.

To jak, sprawdzicie The Elder Scrolls Online podczas darmowego weekendu?