Darmowy tydzień z Rainbow Six Siege już od jutra!

Mamy wspaniałe wieści dla wszystkich miłośników taktycznych strzelanek! Firma Ubisoft właśnie zapowiedziała, że od jutra (tj. 28 sierpnia), gracze z całego świata będą mogli cieszyć się darmowym tygodniem ze świetną produkcją Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Co więcej, jeśli gra trafi w Wasz gust, to będziecie mogli ją zakupić w promocyjnej cenie.

Nie da się ukryć, że udostępnianie Rainbow Six Siege za darmo na ograniczony czas stało się swoistą tradycją Ubisoftu. Oczywiście my jako gracze nie mamy na co narzekać – wręcz przeciwnie, bo przecież kwintesencją tego wydarzenia jest nasze kluczowe: „za darmo”.

Reklama

Darmowy tydzień to także doskonała okazja, aby zapoznać się ze słynną strzelanką Ubisoftu i wyrobić swoje własne zdanie na jej temat. I co ważniejsze, nie ograniczą Was tutaj preferencje sprzętowe, bo promocja dotyczy zarówno wielbicieli pecetów jak i miłośników konsol Xbox One oraz PlayStation 4.

Ci, którzy powątpiewają w dobre intencje Ubisoftu, podejrzewając, że „za darmo” ma się nijak do zawartości produkcji, niech odetchną z ulgą! Francuski deweloper i producent zapowiedział bowiem, że Rainbow Six Siege zostanie udostępnione wraz z pełną, dostępną zawartością.

Czeka też na Was sporo zniżek i promocji

Co więcej, jeśli tytuł Was pochłonie i w sobie rozkocha, to będziecie mogli nabyć go w promocyjnej cenie. Rabat (w zależności od sklepu) będzie obowiązywał od 28 sierpnia do 9 września, a zniżka może sięgnąć nawet 70%! No i pamiętajcie, że promocja obejmuje wszystkie platformy.

Warto tutaj jeszcze dodać, że jeśli kupicie Rainbow Six Siege po jego wytestowaniu w darmowym dostępie, to wszystkie Wasze postępy zostaną zapisane i przeniesione do właściwej wersji gry.

Darmowy tydzień potrwa od 28 sierpnia do 3 września, a to wystarczająco dużo czasu, aby wciągnąć się w rozgrywkę. Ubisoft nieustannie aktualizuje swoje małe dzieło i co rusz dodaje do niego zupełnie nową zawartość, co pokazuje, że gra dalej radzi sobie nieźle i wciąż przyciąga nowych graczy.

Rainbow Six Siege cieszy się dużą popularnością i z pewnością należy do strzelanek, z którymi warto się zapoznać. Ja ze swojej strony gorąco polecam!

Źródło: rainbow6.ubisoft.com