Call of Duty: WW2 w listopadowym Humble Monthly

Subskrypcji Humble Monthly żadnemu miłośnikowi gier komputerowych przedstawiać nie trzeba. Za miesięczną opłatę w wysokości 12 dolarów subskrybenci otrzymują, bez ograniczeń czasowych, dostęp do wybranych gier. Niedawno poznaliśmy ofertę na listopad, a ta wygląda ciekawie, ponieważ znalazły się w niej Call of Duty: WW2 oraz dwie fajne platformówki.

Decydując się na dołączenie do subskrypcji Humble Monthly w październiku, gracz od razu otrzyma kody do wykorzystania na platformie Steam, przyznające dostęp do następujących propozycji:

Reklama
  • Call of Duty: WW2,
  • Crash Bandicoot: N.Sane Trilogy,
  • Spyro Reignited Trilogy. 

Dodatkowo, wraz z początkiem listopada, odblokowany zostanie dostęp do kolejnych produkcji, które na dzień dzisiejszy pozostają niespodzianką.

Gra Call of Duty: WW2 to powrót serii do jej korzeni. Gracze przenoszą się na fronty II wojny światowej, gdzie przyjdzie im zmierzyć się z kampanią dla jednego gracza. Najbardziej istotny jest jednak tryb multiplayer, który potrafi stać się prawdziwym złodziejem czasu. Ten został odebrany jako kontrowersyjny, ponieważ powstawał w duchu hiperpoprawności politycznej, niemniej, jeśli przymkniemy na to oko, możemy liczyć na długie godziny wirtualnej rozrywki.

Pozostałe propozycje to z kolei gry, po które sięgamy zazwyczaj w sytuacjach, gdy potrzebujemy zagrać w coś luźniejszego, nastawionego wyłącznie na zabawę. Obie są fajnymi platformówkami dostarczającymi sporo radości z ich ogrywania, zwłaszcza nieco młodszym graczom. O ile same z pewnością nie będą pierwszym wyborem graczy, o tyle w paczce z tak interesującym tytułem, jak CoD: WW2, nadają się jako uzupełnienie wirtualnej biblioteczki z grami. Ciekawe są zwłaszcza przygody smoka Spyro, które swego czasu zdobyły nieco większą popularność niż można się było tego spodziewać.

Graczom, którzy jeszcze nie subskrybują Humble Monthly, gorąco polecam zapoznanie się z ofertą. Co istotne, z subskrypcji można w każdej chwili zrezygnować, a otrzymane w jej ramach tytuły nie przepadają.

Do subskrypcji Humble Monthly można przystąpić rejestrując się na tej stronie internetowej. Znajdują się tam również bardziej szczegółowe opisy gier oraz lista pozycji, które zostały udostępnione w poprzednich miesiącach.

Źródło: Humble