Pac-Man Championship Edition 2 game
Pac-Man Championship Edition 2 (źródło: Microsoft)

Gratis to uczciwa cena – wciągająca gra za darmo na PlayStation 4!

Jednak tylko przez ograniczony czas

Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy gracze nie mają powodów, aby narzekać na brak tytułów do ogrania. Praktycznie co tydzień informujemy Was o tym, że kolejna, duża gra jest rozdawana za darmo na przeróżnych platformach. Na jaką darmówkę mogą tym razem liczyć gracze PlayStation 4?

Reklama

Ostatnie tygodnie nie zachęcają do wychodzenia z domu. Warto więc w jakiś sposób zabić ten nadmiar wolnego czasu — a co lepiej może się sprawdzić w tej roli od gier komputerowych?

Reklama

Pac-Man Championship Edition 2 za darmo na PS4

Kto z nas nie zna legendarnego Pac-Mana? Pewnie każdy z Was grał w którąkolwiek z odsłon tej kultowej serii, lecz wydaje mi się, że nie wszyscy wiedzą, że Pac-Man ciągle ma się całkiem nieźle i jego najnowsze części również bawią tak samo dobrze, jak poprzednie.

Dobrym przykładem jest odsłona Pac-Man Championship Edition 2, która zadebiutowała na rynku w 2016 roku, zdobywając na premierę wiele przychylnych ocen zarówno graczy, jak i recenzentów.

Główne założenia serii zostały takie same, jednak dzięki mnogości nowych trybów i ciekawej oprawie audiowizualnej, nowy Pac-Man nadal może pochwalić się fantastyczną grywalnością.

Pac-Man Championship Edition 2 możecie za darmo pobrać na swoje PS4 z PlayStation Store.

Standardowa cena tego tytułu to 54 złote, więc warto na stałe przypisać tę grę do swojego konta i sprawdzić ją w wolnym czasie, jeśli teraz go nie macie – a trochę trzeba sobie go jednak zarezerwować, bowiem tytuł ten bardzo wciąga!

Przypominam również, że do 6 maja 2020 roku całkowicie za darmo można pobrać Uncharted: The Nathan Drake Collection i Journey w ramach akcji Play At Home. Zaś gracze PC do jutra mogą bezpłatnie ściągnąć (dzięki szczodrości Epic Games Store) Just Cause 4Wheels of Aurelia.

„Wybuchowe” Just Cause 4 dostępne za darmo!

PlayStation rozdaje dwie gry za darmo, by zatrzymać Was w domu!

Kiedy ostatni raz graliście w którąkolwiek grę z serii Pac-Man?

Źródło: PlayStation Store