Google Play Muzyka za darmo, ale z reklamami. Póki co w Stanach | Tabletowo.pl

Google Play Muzyka za darmo, ale z reklamami. Póki co w Stanach

Dołącz do dyskusji 0

Deezer do końca czerwca oferuje możliwość wykupienia 3-miesięcznego dostępu do wersji Premium za jedyne 99 groszy, Apple Music wkrótce zadebiutuje, a Google Play Muzyka… wprowadza właśnie możliwość darmowego korzystania z usługi – oczywiście z reklamami. Tak usługi streamingowe walczą o klientów.

Darmowa usługa jest mocno okrojona. Ograniczono ją bowiem jedynie do możliwości korzystania z różnych stacji radiowych. Oznacza to, że użytkownicy bezpłatnej wersji usługi nie mają dostępu do muzyki offline, możliwości tworzenia playlist oraz zaawansowanego zarządzania utworami, których w Google Play Muzyka jest już ponad 30 milionów.

Na chwilę obecną darmowe Google Play Muzyka dostępne jest wyłącznie w Stanach, ale internetowy gigant nie wyklucza ekspansji na inne części świata. Co więcej, na razie z bezpłatnej wersji aplikacji można korzystać wyłącznie w kliencie przeglądarkowym – wsparcie dla programów na Androida i iOS ma się pojawić w ciągu najbliższych dni.

Korzystacie ze streamingu muzyki? Jeśli tak, z której usługi konkretnie?

źródło: Google, PocketNow

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona